DAVETManşet

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’da Sevgililer Günü’ne özel seramik atölyesi etkinliği düzenledi

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un başlattığı eğitim workshop’u serisine bir yenisi eklendi. Melda Kamhi Kosif, Rebi Danon ve Sanem Tezman’ın ortakları arasında olduğu Atelier Do Be Mine iş birliğiyle devam eden atölye çalışmalarının ikincisi Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirildi. Aralarında tanınan simaların da yer aldığı workshop çalışmasında konuklar, sevdikleri için seramik boyama yaparak, keyifli anlar yaşadılar.

Aslı Duruman, Zeynep Üstünel

Özel konumu, ihtişamı ve tasarımıyla benzersiz bir konaklama ve yaşam deneyimi sunan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, hizmet kalitesi kadar kentin kültür ve sanat hayatına katkı sağlayan etkinlikleriyle de adından söz ettiriyor.

Ece Özer, Barış Atik, Çisil Üçüncüoğlu, Bihter Karagözoğlu, Deniz Ağaoğulları

Pınar Tezcan, Cevza Başman, Zeynep Üstünel, Öykü Karadeniz, Begüm Karamahmutoğlu, Aslı Duruman, Ebru Tansever gibi tanınan simaların katıldığı eğitim workshop serisinde Atelier Do Be Mine ile Sevgililer Günü kapsamında seramik boyama etkinliği gerçekleştirildi. Keyifli dakikalar geçiren konuklar sevdikleri için özel tasarımlara imza attılar.

Öykü Karadeniz, Pınar Tezcan

İlgili Mesajlar

1 of 987