GÜNCEL

Magnolia Bakery 1. yılını kutladı

Avrupa’nın ilk mağazasını geçtiğimiz Eylül ayında İstanbul’da hizmete açan New York’un İkonik Markası Magnolia Bakery, 1.yılını kutladı.

New York’da açılan ve Amerika’nın ikonik markası halini alarak tüm dünyada ünlenen Magnolia Bakery, geçen sene 8 Eylül’de İstanbul’da kapılarını açtı. Açıldığı ilk günden kapısında uzun kuyruklar oluşturan Magnolia Bakery, Türkiye’ye de ilk kez Amerikan Pastane Kültürünü getirmiş oldu. Dünyanın dört bir yanındaki Magnolia Bakery deneyimini orijinal dokusu ve lezzetlerini birebir yansıtmasıyla kusursuz bir şekilde yaşatmaya devam eden marka 1.yılını tüm ekibiyle kutladı.

İlk mağazasını Vadistanbul Moda Caddesi üzerinde açan ve geçtiğimiz gün Akasya Avm’de ikinci mağazasını açarak hizmet veren Magnolia Bakery, çok yakında iki yeni daha mağaza açacak.

Magnolia Bakery CEO’su ve yatırımcısı Mehmet Dinçerler, İstanbul’da birinci yılını kutlayan New York’lu markası için; ‘Yıllardır hayalini kurduğum bir marka ve konseptin sadece benim için değil, ülkemizde herkesin heyecanla beklediği bir Amerikan pastanesini kısa sürede bu kadar sahiplenildiğini görmek bir girişimci için çok güzel bir duygu. Uzun ve zorlu uğraşlarımızın karşılığını görmek, birinci yılımızı kutlarken iki mağaza ve pop-up store mağazalarımızla daha fazla kitlelere ulaşmak benim için tatmin edici bir başarı’ dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.086