DAVETManşet

MAGical White Night Bodrum’da büyüledi

Gelenekselleşen MAGical Night “White Party” konsepti ile, Bodrum’un en güzel sahillerinden olan Bilkent Casa Costa’da gerçekleşti.

Seda-Can Çavuşoğlu

Genç ve başarılı iş adamı MAG kurucusu Can Çavuşoğlu, eşi Seda Çavuşoğlu ve Beril Çavuşoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen geleneksel MAGical Night’ın bu yıl ikincisi “White Party” konsepti ile Bodrum Bilkent Casa Costa Otel’de gerçekleşti.

Kadriye Olgar
Ahu-Süleyman Orakçıoğlu

Bodrum Gündoğan koyunun eşsiz güzelliği eşliğinde gerçekleşen geceye Seda-Vedat Alaton, Ahu-Süleyman Orakçıoğlu, Hülya-Burak Şendir gibi iş ve cemiyet hayatının sevilen isimlerinin yanı sıra Ebru Akel, Adil Yıldırım, Kadriye Olgar, Saadet Büyük gibi ekranların sevilen yüzleri ile siyaset dünyasının tanınmış isimleri katıldı. Katılımcılar beyaz kıyafetleriyle adeta şıklık yarışındaydı. Gece Beril Çavuşoğlu’nun konuşmasıyla başladı. Çavuşoğlu davetlilere bu güzel organizasyonda kendilerine eşlik ettiği için teşekkür etti.

Ebru Akel

 

Karina Gorska

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak” sözleriyle konuşmasına başlayan MAG kurucusu Can Çavuşoğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Aile olarak birçok alanda faaliyet göstererek Ankara sonrası şimdi de Bodrum’a böyle sihirli bir gece kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Banah Jamal
Arezu Inspirezu

Cumhuriyet’in 100. yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda yürüyen bizler; onun kurmuş olduğu demokratik, çağdaş, laik Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatmak üzere çalışmaya gayret edeceğiz. Bu yolda bana destek olan ailem, kardeşim dediğim isimler, siz değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Etkin-Damla Perçiner

İlgili Mesajlar

1 of 1.105