DAVETManşet

Magazinn.com Ödülleri, cruise gemisinde görkemli bir törenle sahiplerini buldu

Sinan Güzel’in genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Magazinn.com Medya ve Sanat Ödülleri, Türkiye’de ilk kez Miray Cruise gemisinde görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Törende; Esra Erol, Şafak Sezer, Erdal Özyağcılar, Mustafa Sandal, Eser Yenenler, Berfu Yenenler, Sema Öztürk, Zahide Yetiş, Sinan Akçıl, Kadir Ezildi, Murat Özarı, Hanzade Durmuş, Arto, Hande Sarıoğlu, Açelya Topaloğlu, Özgün Bayraktar, Recep Usta, Melis Minkari, Ali Çatalbaş, Hopdedik Ayhan, Volga Tamöz, Müge Dağıstanlı, Cem Öğretir, Irmak Arıcı, Aslı Bekiroğlu, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Ekin Uzunlar, Rıdvan Bıyık, İpek Açar & Alper Kömürcüoğlu çifti ve Köfn gibi tam 32 ünlü isim kendi dallarında ödül aldı. İşte geceden öne çıkanlar: Geceye eşi Güzin Özyağcılar ve kızı Zeynep Özyağcılar ile katılan Erdal Özyağcılar, “55 yıllık sanat kariyerimdeki en görkemli ödül törenini şu ahir ömrümde yaşamış oldum.” dedi. Özyağcılar, “Gaddar” dizisinin çekimlerinin ise çok keyifli geçtiğini dile getirdi.

Erdal-Güzin Özyağcılar

Kızılcık Şerbeti’nin güzel oyuncusu Sema Öztürk, ödülünü Sinan Güzel’in 3 yaşındaki minik yeğeninin elinden aldı. Öztürk, “En küçük hayranım benden daha şık.” diyerek herkesi gülümsetti. Ceyhun Fersoy, eşi Begüm Öner’in  doğum gününü sahnede kutlayıp, “Bu anlamlı ödülü tüm tiyatroculara ve eşime ithaf ediyorum.” dedi. İpek Açar, “Biz Alper ile Bodrum’lu olduk. Oğlumuza çok aşığız. Uykusuzluk dönemindeyiz şu an” şeklinde konuştu. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çifti, “Bu ödülü evimizin en güzel köşesine koyacağız. Çift olarak Safiye Faik’den devraldığımız bayrağı taşıyacağız.” dedi. Eser Yenenler, “Ödülü  Kadınlar Günü’nde eşim Berfu Yenenler’e ithaf ediyorum. Benim için her gün dünya kadınlar günü. Eşim beni hep mutlu ediyor, mutlu hissettiriyor.” şeklinde konuştu.

Berfu-Eser Yenenler
Açelya Topaloğlu

Güldür Güldür oyuncuları Açelya Topaloğlu ve Özgün Bayraktar, “Çok heyecanlıyız, inanılmaz tatlı bir ödül. Bizim meselemiz güldürmek. Sürekli setteyiz, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz.” diyerek mutluluğunu dile getirdi. Sinan Güzel yönetiminde, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen ve kırmızı halı sunuculuğunu Cenk Yüksel’in, tören sunumunu ise Çiğdem Tunç, Gökay Kalaycıoğlu ve Şenol İpek’in üstlendiği törene katılan davetlilerin katkılarıyla Tamev kız çocuklarına eğitim bursu sağlandı. Sinan Güzel, “Kız babası olacağım için bu gece, magazinn.com’un 20. yılında kız çocukların eğitimine destek vermek istedik.” dedi.

Gökay Kalaycıoğlu, Çiğdem Tunç, Zahide Yetiş, Şenol İpek, Sinan Güzel

İlgili Mesajlar

1 of 1.094