DAVETManşet

Longines, Türkiye’deki ikinci butiğinin açılışını görkemli bir davet ile duyurdu

İsviçreli lüks saat markası Longines, Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde açtığı ikinci butiğini marka dostlarını ağırladığı keyifli bir davet ile tanıttı.

Tolga Arıkan, Özlem Kıroğlu Geylan, Mahmut Arıkan

İsviçreli lüks saat markası Longines, Türkiye’deki ikinci butiğinin açılışını şık bir davet ile duyurdu. İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından biri olan Galataport İstanbul Paket Postanesi’nde kapılarını açan butiğin açılış daveti Longines Türkiye Ülke Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ve Konyalı Saat Genel Müdür Yardımcısı Tolga Arıkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Gülsim Ali İlhan

Galataport İstanbul’un tarihi yarımada manzarası ve İstanbul Boğazı’nın eşsiz atmosferinde gerçekleşen davette büyüleyici yılbaşı teması hakimdi. Misafirler Longines’in 2024 yeniliklerini keşfederken bir taraftan da canlı müzik ve DJ eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi. ‘‘Zarafet bir tavırdır’ mottosu ile özdeşleşen ve bunu her defasında hissettiren Longines’in Galataport İstanbul butik açılışına marka dostları ve ünlü isimler de katıldı.

Elif Girgin

Longines Türkiye Ülke Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ise açılış konuşmasında ikinci mağazalarını açmanın heyecanını şu sözler ile dile getirdi: “Longines olarak Türkiye’de yıllardır hem satış noktalarımız hem de yeni açtığımız mağazalarımız ile büyümeye devam ediyoruz. İsviçre saatçiliğindeki ustalığı ve Longines’in temsil ettiği zarafeti ve mükemmeliyetçiliği saat tutkunları ile daha fazla noktada buluşturmak bizlere heyecan veriyor. Geçen kış açtığımız ilk butiğimizin ardından Galataport İstanbul’da ikinci butiğimiz ile varlığımızı güçlenerek sürdürüyor olmamız bizlere gurur veriyor”.

Özlem Kıroğlu Geylan
Emirhan Hotiç

İlgili Mesajlar

1 of 1.105