DAVETManşet

Kısmet By Milka, ‘Design House’un kapılarını ilk kez konukları için açtı

İlhamını sokak kültüründen alarak yarattığı özgün koleksiyonlarla adından sıkça söz ettiren dünyaca ünlü Türk tasarım mücevher markası Kısmet By Milka, tüm tasarım ve üretim süreçlerinin gerçekleştiği ‘’Design House’’un kapılarını ünlü konukların katıldığı muhteşem bir davetle açtı. Markanın Kurucusu ve Baş Tasarımcısı Milka Karaağaçlı İnce ev sahipliğinde gerçekleşen ve bir mücevherin fikir aşamasından üretimine uzanan tüm detaylarının anlatıldığı özel davete Gülcan Arslan, Ege Kökenli, Yasemin Ögün, Buse Terim, Mina Ceran, Meriç Küçük gibi ünlü isimler katıldı.

Yasemin Öğün, Milka Karaağaçlı, Derya Özdemir

2009 yılında Milka Karaağaçlı İnce tarafından kurulan tasarım mücevher markası Kısmet By Milka, yarattığı birbirinden cesur ve yenilikçi koleksiyonlar ile mücevher sektöründe pırlanta, altın gibi değerli aksesuarları günlük kullanıma uyarlayarak çığır açmıştı.

Yasemin Öğün, Derya Özdemir

Her geçen yıl koleksiyonuna ikonik parçalar eklemeye devam eden marka, dünya çapında günden güne popülerliğini artırarak; Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve birçok global noktada açtığı birçok mağaza ile büyümeye devam ediyor. 2018 yılında, koleksiyonlarına piercing’i de ekleyen marka, farklı iç tasarımı ile dikkat çeken mağazalarında, APP (Association of Professional Piercers) onaylı uluslararası sertifika ile standartlara uygun steril ve güvenli piercing deneyimi sunan tek marka olmanın gurunu yaşıyor.

Gülcan Arslan

Sektörde öncü olan ve yakaladığı başarılar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında adından söz ettiren Kısmet By Milka, bu başarısının arkasındaki tasarım ve üretim sürecini ise bu çok özel davetle ünlü isimlere anlattı. 7 Kasım Salı günü, markanın hem tasarım hem de üretim süreçlerinin yürütüldüğü ‘’Design House’’da gerçekleşen davette, markanın başkanı ve kreatif direktörü Milka Karaağaçlı İnce’nin konuşması sonrası davetliler üretim ve tasarım ile ilgili tüm süreci deneyimledikleri bir tura katıldılar ve Design House’un üst katında sergilenen mücevherleri yakından keşfettiler.

Buse Terim

Mücevher üretim ve tasarım aşamasının her anına tanık olan davetliler arasında Gülcan Arslan, Ege Kökenli, Yasemin Ogün, Buse Terim, Mina Ceran, Derya Özdemir, Meriç Küçük, Carolin Almozlino gibi sanat, cemiyet, iş ve medya dünyasından birçok ünlü isim yer aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 822