MAGAZİNManşet

‘Kim Bu Ben’ oyunu yeni sezona hazır

10. yılını kutlayan Tiyatro iN yeni tiyatro sezonuna hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Engin Hepileri’nin yönetmenliğini, Kenan Doğulu’nun ise müziklerini yaptığı ‘Kim Bu Ben’ Eylül ayında iki temsille tiyatroseverler ile buluşacak. Galasını 27 Eylül Zorlu PSM’de gerçekleştirecek oyunun ekibi ‘Kim Bu Ben’i anlattı.

10 sene önce Engin Hepileri’nin yeni ve yenilikçi yapımları bir platform altında toplama kararıyla kurulan Tiyatro iN bugüne kadar birçok kapalı gişe oyunu seyirciyle buluşturdu. Yeni tiyatro sezonunu Eylül ayında ‘Kim Bu Ben’ oyunuyla açmaya hazırlanan ekip, oyunu anlattıkları bir tanıtım videosu paylaştı.

Rose Leilani’nin yazdığı, Onur Ünsal’ın çevirdiği, Engin Hepileri’nin yönettiği ve müziklerini Kenan Doğulu’nun yaptığı ‘Kim Bu Ben’in oyuncu kadrosunda Beyza Şekerci, Onur Ünsal ve Neslihan Arslan yer alıyor.

Küresel iklim krizi, pandemi, neoliberalizm, bireyselleşme, dijitalleşme ve gözetleme kapitalizminin şifreleriyle uğraşan, aşk dolu kriminal bir gerilim olan ‘Kim Bu Ben’, ilk olarak 18 Eylül’de Moda Sahnesi’nde izleyicilerle buluşmasının ardından galasını 27 Eylül’de Zorlu PSM’de gerçekleştirecek.

İlgili Mesajlar

1 of 2.486