MAGAZİNManşet

Kérastase Power Talks etkinliğinde dünyaca ünlü isimleri buluşturdu

Lüks saç bakım markası Kérastase’ın düzenlediği ikinci geleneksel Power Talks etkinliği, 29 Ekim’de Paris’te gerçekleşti. Dünyaca ünlü kadınları bir araya getiren küresel etkinlik, kadınların seslerini duyurma, onları destekleme, kadınlarla erkekler arasındaki özgüven açığını kapatma amacıyla hayata geçirildi.

Paris’teki Palais De Tokyo’da gerçekleşen Power Talks; Emily Ratajkowski, Ebonee Davis, Rupi Kaur, Amelia Dimoldenberg, Stefanie Sword-Williams ve Gaelle Drevet’in konuşmalarına sahne olurken, Sara Shakeel tarafından hazırlanan bir sanat sergisi de küresel zirvede yer aldı. Power Talks’ta yeni inovasyonlarını tanıtan Kérastase, kadınların aktif mentörlük yoluyla özgüven kazanmalarına yardımcı olma marka amacını da vurguladı.

Kérastase Yeni Saç İnovasyonlarını Tanıttı
Kérastase, zirvede ayrıca iki büyük yeniliği de tanıttı: Première ve K-Scan. 2024’te piyasaya sürülecek yeni saç bakım serisi Première, saçtaki kalsiyum birikimini temizleyerek ve saç fiberini %8 sitrik asit ve glicin formülü ile güçlendirerek saçın %99’una orijinal dayanıklılığını geri kazandırıyor. Üç aydınlatma modunu kullanan bir AI destekli tanı aracı olan K-Scan ise kuaförlerin saça yakından bakarak en doğru teşhisi koymasını ve en faydalı ürün önerilerini sunmasını sağlıyor.

Ünlü Kadınlar Hikayelerini Paylaştı
Etkinliğin odak noktasında yer alan “Power Talks” bölümü, ilham verici kadınların sohbetine sahne oldu ve her bir konuşmacı, özgüven konusunu kendi tecrübeleriyle değerlendirdi. Kérastase Global Marka Başkanı Rosa Carriço Kérastase marka amacından bahsederken, Kérastase Marka Elçileri Emily Ratajkowski ve Ebonee Davis, The Frankie Shop’un kurucusu Gaëlle Drevet, çok satan yazarlar Rupi Kaur ve Stefanie Sword-Williams ile komedyen Amelia Dimoldenberg, etkinliğin konuşmacıları arasında yer aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113