TEKNOLOJİ

Honda’nın mobil jeneratörleri ile karada ve denizde ‘Güç’ sizinle

İnvertörlü jeneratörün mucidi Honda tarafından üretilen mobil jeneratörler bu baharda; kamp alanlarına, teknelere, işletmelere, yazlık evlere ve açık hava etkinliklerine kesintisiz ve ekonomik “güç” sunuyor.

Havalar ısındı. Bahar kendini iyiden iyiye gösterdi. Baharın gelişiyle birlikte; kamp alanlarında, tekne ve yazlık evlerde yaşam başladı. Baharın müjdecisi açık hava etkinlikleri ise kış aylarının yorgunluğunu atmak ve açık havada keyifli vakit geçirmek isteyenleri ağırlıyor.

Yaşam alanlarında ve açık hava etkinliklerinde kesintisiz enerji sağlamak ve elektrik kesintisinin konfor şartlarını bozmasını önlemek isteyenlerin ihtiyaç duydukları tek şey ise taşınabilir bir jeneratör oluyor.

Anadolu Motor, 30 yılı aşkın süredir distribütörü olduğu Honda markasının invertörlü ve portatif jeneratörleri ile; kamp alanlarına, teknelere, işletmelere, yazlık evlere ve açık hava etkinliklerine kesintisiz güç sağlıyor.

Honda EU 22i, Honda EU 30is ve Honda EU 32i jeneratörler, yaşam alanlarında ve işletmelerde; aydınlatma, buzdolabı, fırın, bilgisayar, saç kurutma makinesi ve küçük el aletleri gibi elektronik cihazların elektrik ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca sıcak havaların vazgeçilmezi olan açık hava etkinliklerine de güç sağlıyor.

Tasarruflu ve çevreci güç
OHV 4 zamanlı motorteknolojisi sayesinde jeneratör ürün gruplarında yakıt sarfiyatını düşüren Honda, aynı zamanda çevrenin korunmasına da katkıda bulunuyor. 2,2 kVA güç kapasitesine sahip olan Honda EU 22i jeneratör saatte yaklaşık 1.2 litre yakıt tüketirken; 3 kVA’lık Honda EU 30is jeneratör saatte sadece 1.8 litre; 3,2 kVA’lık Honda EU 32i jeneratör ise saatte 1.4 litreyakıt tüketiyor.

Eco-throttle özelliği
Honda’nın yüksek performanslı ve akıllı jeneratörleri, motor devrini yüke göre otomatik olarak ayarlayan Eco-throttle özelliğisayesinde;yakıt tasarrufunu artırıyor, motor ömrünü uzatıyor

ve jeneratörün daha sessiz çalışmasını sağlayarak, kullanıcı dostu bir yaklaşım benimsiyor. Ayrıca bu ürün gruplarında Honda’nın orijinal paralel çalışma kablolarını kullanarak aynı serideki birden fazla jeneratörü aynı anda çalıştırmak da ihtiyaca göre sayıyı düşürerek tasarruf sağlamak da mümkün.

ECO çalışma modu
ECO çalışma modu ise gücün tamamen kullanılmadığı durumlarda motor devrini düşürerek güç sağlamaya devam ediyor.

Otomatik De-kompresyon
Honda EU 22i, Honda EU 30is ve Honda EU 32ibenzinli jeneratörlerde bulunan ‘otomatik De-kompresyon sistemi’, motor içerisindeki basıncı, çalışma başlayana kadar azaltarak motorun ilk çalıştırma mekanizmasının herkes tarafından kolayca kullanılmasını sağlıyor.

Yağ uyarı sistemi
Yağ uyarı sistemi ile motorun yağ seviyesini sürekli kontrol ederek, yağ seviyesinde düşüş meydana gelmesi halinde motoru hemen durduruyor. Böylece motorda oluşabilecek hasarı önlüyor.

Uzaktan erişim
Honda EU 32i benzinli jeneratörlerde bulunan “akıllı uygulama kontrolü” ise bluetooth bağlantısı ile; sistemi uzaktan kontrol etme ve hatta gerekirse jeneratörü uzaktan durdurma imkânı sunuyor.

Hafif ve kompakt
Honda benzinli jeneratörler,hafif ve kompakt yapıları sayesinde de kolayca taşınarak, rahat kullanım avantajı sunuyor.

İlgili Mesajlar

1 of 129