MAGAZİN

Hakan Bahar ve TuzBiber Aralık ayında La Boucherie Dinner Theatre sahnesinde

Hakan Bahar ve TuzBiber Aralık ayında La Boucherie Dinner Theatre sahnesinde izleyicilerle bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Kurulduğu günden bu yana yeme-içme sektöründeki son trendleri yakından takip eden İstanbul eğlence hayatına farklı bir soluk getiren Emirgan Group, 2023 Kış sezonunda yeni sürprizlerine hız kesmeden devam ediyor. 2017 yılında La Boom Emirgan’ın sevilen tabağı La Boucherie’den yola çıkarak kurulan La Boucherie Dinner Theatre, Fransız mutfağının öne çıkan lezzetlerine yerel dokunuşlar katarak unutulmaz bir yemek deneyimini birbirinden farklı sahne performanslarıyla bir araya getiriyor. Bugüne kadar sahnesinde birçok ünlü isme yer veren mekan en son Semaver Kumpanya’nın ödüllü oyunu “Güzel Son”a ev sahipliği yaparak misafirlerine eşsiz anlar yaşatmıştı. 3 Aralık’ta Hakan Bahar’ın sahne alacağı yeni konsepti Gazino Gecesi ve 10 Aralık’ta son dönemin popüler stand-up oluşumu TuzBiber’i sahnesinde ağırlayacak olan La Boucherie yeni sezondaki süprizlerine devam ediyor.

Gazino Gecesi’nin ilk sanatçısı, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Hakan Yıldırım’ın bir defilesinde şovun bir parçası olarak şarkı söylemesiyle sahne hayatına başlamış olan ve Zeki Müren’in izinden giden Hakan Bahar, tarz kıyafetleri ve sahnesiyle 3 Aralık’ta La Boucherie misafirlerini mest etmeye geliyor. İlk gösterisini 2015 yılında yapan TuzBiber, son yıllarda alternatif komedi arayan insanların adresi haline geldi. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de çeşitli illerde ve mekanlarda gösteri yapan TuzBiber, 10 Aralık Pazar günü sürpriz kadrosuyla La Boucherie sahnesinde olacak.

İlgili Mesajlar

1 of 1.912