KÜLTÜR-SANAT

‘Güzel Son’ 19 Kasım Pazar gecesi Dinner Theatre konseptiyle La Boucherie sahnesinde

Kurulduğu günden bu yana yeme-içme sektöründeki son trendleri takip eden İstanbul gece hayatına farklı bir soluk getirip yön veren Emirgan Group 2023 Kış sezonuna sürprizlerle giriş yapıyor. Bugüne kadar birçok başarılı müzisyeni sahnesinde ağırlayan La Boucherie’de yeni bir dönem başlıyor. Semaver Kumpanya’nın ödüllü oyunu ‘Güzel Son’ 19 Kasım Pazar gecesi Dinner Theatre konseptiyle La Boucherie sahnesinde ilk kez izleyicilerle buluşacak.

İstanbul gece hayatının nabzını tutan La Boucherie, farklı konseptlerine bir yenisini daha ekliyor. Semaver Kumpanya’nın ‘Güzel Son’ oyunu 19 Kasım akşamı La Boucherie Dinner Theatre’da izleyicilerle buluşacak. Hakan Tabakan’ın kaleme aldığı, Volkan Sarıöz’ün yönettiği oyunda Mehmet Konu, Metin Alpargun, Selen Şenay, Mertcan Ertürk, Ahmet Kaynak, Onur Şenol ve Muhammed Türkoğlu rol alıyor.

Oyunda Halim Şefik Güzelson arkadaşları Orhan Veli, Melih Cevdet, Sait Faik ve Nurullah Ataç’ı uğrak mekanları olan Mösyö Lambo’nun Meyhanesi’ne davet eder. İmzalı davetiyelerin arkasında bir not yazar; “Lütfen İçmeden Geliniz!” Bu gizemli davet üzerine şans eseri Suat Derviş’in meyhaneye gelişiyle çıkılan şiir ve edebiyat yolculuğunu izleyicilere sunan ‘Güzel Son’a La Boucherie Dinner Theatre’ın o geceye özel hazırlanan menüsü eşlik edecek.

Semaver Kumpanya’nın ‘Güzel Son’ oyunu bir geceliğine 19 Kasım’da La Boucherie Dinner Theatre sahnesine misafir oluyor!

İlgili Mesajlar

1 of 707