DAVET

Gürgençler’in Ankara’daki mağaza açılışlarına ünlü çıkarması

Gürgençler, geçtiğimiz gün Ankara’da art arda yeni Apple Premium Partner mağazalarının açılışını ünlü isimlerin katılımıyla ve muhteşem etkinliklerle gerçekleştirdi.

Türkiye’nin en yaygın Apple Yetkili Satıcısı ve Servis Sağlayıcısı olan Gürgençler, Ankara’da Next Level AVM ve Panora AVM’de iki yeni mağaza açtı. Özge Ulusoy ve Serhat Kaynarpınar’ın sunuculuğunda, TG Entertainment organizasyonuyla gerçekleşen açılışın ilk gününde İbrahim Büyükak, ikinci gününde ise Zafer Algöz ve Can Yılmaz açılış kurdelelerini Gürgençler Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gürgenç’le birlikte keserek renkli bir açılış gerçekleştirdiler. Açılışa özel kampanyaların olduğu iki günde de Ankaralılar saatler öncesinden avm’lerde uzun kuyruklar oluşturdu.

Özge Ulusoy, Ali Gürgenç, İbrahim Büyükak, Serhat Kaynarpınar

Yeni Stand Up Gösterimini İlk Kez Ankara’da Sergiledi
Açılışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İbrahim Büyükak, kendisinin yazıp yönettiği ve aralık ayında vizyona girecek olan yeni sinema filmi ‘Mutluyuz’un ilk fragmanının yayınlandığını ve filmin yayınlanmasına gün saydıklarını dile getirdi.

Can Yılmaz, Zafer Algöz

Büyükak, mağaza açılışının ilk gününde yeni stand up gösterisi yapacağını ve ilk kez Gürgençler açılış özel sahnesinde bu gösterisini sergilediğini belirterek, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Sercan Kababulut, Fatih Erol

Açılışın ikinci akşamında ise Zafer Algöz ve Can Yılmaz ‘Burda Olan Burda Kalır’ gösterisiyle Ankaralılara keyif dolu anlar yaşattı.

İlgili Mesajlar

1 of 360