MAGAZİNManşet

Gülseren Ceylan’dan Mehmet Ali Erbil’e romantik kutlama

Yaşadığı ilişkilerle gündemden düşmeyen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, son olarak kendinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile gündeme gelmiş ve kızı Yasmin Erbil’den tepki görmüştü. 8 Şubat’ta 67. yaş gününü kutlayan ünlü şovmene doğum gününde sevgilisi romantik paylaşım yaptı.

Ünlü şovmen, 8 Şubat itibariyle 67’nci yaşına girdi. Gece saat 12’de sevgilisine pasta getirerek üzerindeki mumları üfleten Gülseren Ceylan, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Bununla da kalmayan Ceylan, Erbil’e yavru bir köpek aldı. Köpeğinin fotoğrafını paylaşan Erbil, “Sevgilimin hediyesi… İyi ki geldin oğlum” diye yazdı.

DUYGUSAL MESAJ!
Gülseren Ceylan, sonrasında romantik bir paylaşım daha yaparak şu ifadeleri kullandı:

Sevdiğim adam, iyi ki doğdun. Türkiye’nin en komik adamıyla birlikte olmak ve her zaman seninle gülmek benim için paha biçilemez bir duygu. Bir hayranın yanımıza gelip ‘Her şey için teşekkürler, bizi senelerce güldürdün’ demişti, çok duygulanmıştım. Bu kadar insanların hayatında yer edinmiş bir adamın sevdiği kadın olmak benim için bir gurur. 5 sene mi, 10 sene mi, ne kadar zamanımız varsa o zamanı güzelleştirmek, seni mutlu etmek ve sevmek için harcayacağım biliyor musun? İyi ki sen, senin de dediğin gibi iyi ki aile olduk. Seni seviyorum.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113