DAVETManşet

Grand Hyatt İstanbul’da ‘Laura Margarita ve Cengiz Yatağan’ sergisinin açılışı gerçekleşti

Grand Hyatt İstanbul, “Grand Art” kapsamında Laura Margarita ve Cengiz Yatağan’ın eserlerinden oluşan sergiye ev sahipliği yapıyor. Güncel sanatta farklı uygulama biçimleri ile oluşturulmuş örnekleri bir araya getiren serginin açılış daveti, 17 Kasım’da, Etel Baler, Evren Kayar, Ali Hatemi, Elvan Tığlıoğlu, Berat Aşıcıoğlu, Banu Sağnak ve Çağatay Erten gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından tanınmış isimlerin katılımıyla gerçekleşti. Sergi 17 Ocak 2024 tarihine dek Grand Hyatt İstanbul’da sanatseverlerle buluşuyor.

Cengiz Yatağan, Laura Margarita

Grand Hyatt İstanbul, çağdaş sanatı ve genç sanatçıların eserlerini, Grand Art platformunda sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Şehrin sanatından, kültüründen ve mimarisinden ilham alan tasarım detaylarıyla ön plana çıkan Grand Hyatt İstanbul, düzenlediği etkinliklerle sanatın nabzını tutuyor.

Berat Aşıcıoğlu

Türkiye’den ve dünyadan bugüne kadar pek çok sanatçının eserlerinin sergilendiği, “Grand Art”, yeni sergisinde Dominikli sanatçı Laura Margarita ile Türk sanatçı Cengiz Yatağan’ın eserlerine ev sahipliği yapıyor. Serginin 17 Kasım’da gerçekleşen açılış davetine, aralarında Etel Baler, Evren Kayar, Ali Hatemi, Elvan Tığlıoğlu, Berat Aşıcıoğlu, Banu Sağnak ve Çağatay Erten’in olduğu iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.094