MAGAZİN

Genç yıldızlar, Nurettin Çolak’ın prodüktör albümü ‘Bir’de buluştu

Nurettin Çolak’ın ilk prodüktör albümü ‘BİR’ Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlanıyor.

Geçtiğimiz sene Melis Fis’in konuk olduğu ‘nasıl uyuyorsun?’, ‘BİR’ albümünden ilk yayımlanan single olarak müzikseverlerin beğenisine sunulmuş; Nurettin Çolak genç ve farklı tarzlara sahip sanatçıları kendi sounduyla birleştirmeyi hayal etti ilk albümü ‘BİR’de sırasıyla; Anıl Piyancı ‘Gözümün Feri Yok’, Berkay Altunyay ‘Öldüresi Var’, Ayça Özefe ‘Girdap’, Sufle ‘Tam 7’de Al Beni’, Ero ‘Fantastik’, Mela Bedel ‘Ninni’ ve Göksu Taşçeviren ‘El Mundo Illegal’ single çalışmalarıyla konuk etmişti.

ALBÜMÜN EN YENİ DÜETİ: Nurettin Çolak & Işıl Ayman – “Gidemiyorum Senden”

Nurettin Çolak; 31 Mayıs’ta tamamı yayınlanacak olan albümünün focus şarkısı ‘Gidemiyorum Senden’de bu kez Işıl Ayman’ı konuk ediyor.

‘BİR’i “sadece bir başlangıç değil; genç ve yetenekli sanatçıların yeni nesil pop müziğinin en çarpıcı örneklerini bir araya getirdiği, benzersiz bir yolculuk’ olarak tanımlayan Nurettin Çolak, bu ilham verici proje için çok heyecanlı olduğunu belirtiyor.

31 Mayıs’ta yayınlanacak olan ‘BİR’ albümünde albümün açılışıyla birlikte yayımlanan Işıl Ayman’ın seslendirdiği ‘Gidemiyorum Senden’in yanı sıra daha önce yayımlanmamış olan Efgan ‘Sevmesen De’, Alaturca Club ‘DELI KRAL’, ‘Umbrella’, ‘Family Affair’ ve Conru’nun seslendirdiği ‘INFINITE ECHOES’ da yer alıyor.

Albüm, modern pop müziğinin enerjik ve yenilikçi unsurlarını barındırırken, Nurettin Çolak’ın özgün müzikal vizyonunu da gözler önüne seriyor. Bu albümdeki her bir parça, müziğin birleştirici gücünü ve yeni neslin yaratıcılığını yansıtıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 2.156