DAVETManşet

Gallada ve Topside Bar’ın açılışı özel bir davetle gerçekleşti

Tarihi Yarımada manzarasına hakim konumu ile Boğaz’ın en göz alıcı noktalarından birinde yer alan The Peninsula Istanbul’un, tarihî yolcu terminali binasının manzarasıyla büyüleyen terasında bulunan GALLADA ve Topside Barmisafirlerine yenilikçi Türk-Asya mutfağına ait menüsünü özel bir davet ile tanıttı.

Clement Kwok, Fatih Tutak, Jonathan Crook, James Overbaugh

The Peninsula Istanbul, GALLADA’da; The Hongkong and Shanghai Hotels, Limited’in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Clement Kwok, The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook ve GALLADA’nın Direktör Şefi, Türkiye’nin ilk ve tek iki Michelin yıldızlı şefi Fatih Tutak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, iş, sanat, moda ve cemiyet hayatından Birce Akalay, Ezgi Mola-Mustafa Aksakallı, Dilan Çiçek Deniz, Şevval Sam, İbrahim Selim, Mert-İdil Fırat, Şerife Bilgili Ercantürk, Arzu Kaprol, Zeynep Fadıllıoğlu, Nesrin Cavadzade, Mert Yazıcıoğlu, Hande Subaşı, Ceyda Düvenci, Emir Bahadır, Murat Pilevneli-Aslı Pamir, Didem Soydan, Fadik Atasoy, Tuba Ünsal, Kerem Cem, Oğulcan Engin, Akasya Aslıtürkmen, Deren Talu, Burcu Şendir, Beste-Mustafa Yurttaş, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Sinan Öncel, Rima-Murat Kolbaşı, Ebru Sanver, Ayşegül-Hakan Kodal, Dilek Hanif, Mine Aksu, Serra Taşkent gibi isimler büyük ilgi gösterdi.

Arzu Kaprol
Laura Margarita
Dilan Çiçek Deniz

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook ve GALLADA Direktör Şefi Fatih Tutak’ın ilham verici konuşmalarıyla başlayan açılış partisinde konuklar, dünyaca ünlü DJ grubu Avangart Tabldot performansı ile keyifli bir akşam geçirdi. The Peninsula Istanbul GALLADA ve Topside Bar’ın yenilikçi konseptte hazırlanan etkinlikleri ve paylaşılmak üzere tasarlanmış özel menüsü misafirlerin büyük beğenisini kazandı.

Ezgi Mola-Mustafa Aksakallı
Deren Talu
Ece Sükan
Mina Ceran
Begüm Gazioğlu, Ömer Ballı

İlgili Mesajlar

1 of 1.105