DAVETManşet

Four Seasons Sultanahmet ve D’She Kadın Platformu’ndan iftar daveti

Tarihi Yarımada’nın simge oteli Four Seasons Sultanahmet ve D’She Kadın Platformu, Ramazan ayında özel bir iftar daveti gerçekleştirdi. Misafirler, Four Seasons Sultanahmet’te bulunan Sedef Balo Salonunun şık atmosferinde, otelin Executive Chef’i Özgür Üstün ve ekibinin hazırladığı iftar menüsünü deneyimlediler. Yemeğe katılan iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri deprem bölgesindeki çocukların eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TOÇEV’e (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) bağışta bulundular.

Arzu Savgı

 

İstanbul’un tarihi mirası ve zengin kültürüyle, güzellikleriyle, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ile çevrili Four Seasons Sultanahmet, sağlıklı beslenmeden spora, sanattan seyahate, modadan güzelliğe, astrolojiden kişisel gelişime kadar pek çok konuda tavsiye platformu olan D’She Kadın Platformu ile kadınlara yönelik bir buluşmaya daha imza attı.

Gülay Kamaz, Renee Saban
Hande Sezer Pekcan

Ramazan ayı sebebiyle, otelin özel mimarisi ve zarif detayları ile dikkat çeken balo salonu Sedef’te bu kez davetliler iftar sofrasında bir araya geldi. Konuklar bu güzel amaçlı buluşmada deprem bölgesindeki çocukların eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla destekte bulundular.

Neşe Gönül

 

Aralarında Emine Özilhan, Sevim Uyar, Çiğdem Eşrefizade, Şeyda Tosyalı Toprak, Arzu Savgı, Merih Turan, Canan İmer, Ebru Uygun, Tuba Tepret, Ebru Kain, İsmet Alpagut, Semra Tümay, Songül Toprak Özsan ve Monik İpekel’in olduğu iş ve cemiyet dünyasının tanınmış isimleri, Four Seasons Sultanahmet tarafından hazırlanan, otelin deneyimli ekibi tarafından sunulan zarif ve şık servis eşliğinde bu özel gün için hazırlanmış iftar sofrasında buluştular. Four Seasons Sultanahmet Executive Chefi Özgür Üstün ve ekibinin tasarladığı menüde, Ramazan ayının ruhunu yansıtan iftariyelikler, geleneksel Ezogelin çorba, Anadolu lezzetlerinden oluşan mezeler, ana yemek olarak kuzu tandır ve geleneksel güllaç tatlısı misafirlerin beğenisini kazandı.

Serap Sarı
Şeyda Toprak, Reyhan İpekel

İlgili Mesajlar

1 of 1.105