TEKNOLOJİ

FOREO ile göz ve dudak bölgelerinize iğnesiz gençleştirici çözüm!

Güzellik teknolojisinin öncü markası olan FOREO, kendini cilt bakımında da geliştirmeye devam ederek müşterilerin kalbini kazanmaya devam ediyor. BEAR™ koleksiyonunun genişlemesiyle Eye & Lip Contour Booster ve BEAR™ 2 ürünlerini piyasaya sunan FOREO, gözler ve dudaklar için mikro akım vererek ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasını sağlayan yeni cilt bakım cihazlarını tanıtıyor.

FOREO SUPERCHARGED™ Eye & Lip Contour Booster, özellikle BEAR™ 2 gözler ve dudaklar için geliştirilmiş olup, iletken bir serum olarak görev yapıyor ve göz ve dudak çevresindeki ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü dolgunlaştırıyor. Yüzün en hassas bölgelerinde bulunan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü maksimum düzeyde azalmasını sağlıyor.

Yaşlandıkça cildimizin kendini yenileme yeteneği azalıyor bu da kırışıklıkların doğal olarak oluşmasına neden oluyor. Kolajen, yaklaşık olarak 20 yaş civarında üretimini zirveye ulaştırıyor ancak yılda %1 oranında azalarak hacim kaybına ve düzeltilmesi zor dikey çizgilerin oluşumuna yol açıyor. Vücutta yüksek miktarda bulunan bir protein olan elastin, cildin elastikiyetini korumak için kritik bir rol oynar ve ona bir lastik bant gibi gerilip gevşeme yeteneği kazandırıyor. Cilt bu elastikiyetini kaybettiğinde sarkıyor ve kırışıklıklar daha belirgin hale geliyor.

Göz çevresi, sık yüz ifade kullanımları ve cildin inceliklerinin birleşimi nedeniyle yaşlanma sürecine özellikle duyarlı oluyor. Bu nedenle; göz bölgemiz kırışıklıkların ilk başladığı alan haline geliyor.

İlgili Mesajlar

1 of 129