DAVETManşet

Flormar’dan Zeynep Bastık’lı renkli davet

Flormar, yeni reklam filmini marka elçisi Zeynep Bastık ile şık bir davetle kutladı

70 yılı aşkın geçmişe sahip marka Flormar “Mutluluk Senin Rengin” sloganı ile yola çıktığı; logosundan görsellerine, ambalajlarından mağazalarına kadar büyük bir değişime imza atarak yenilediği marka kimliğini, başarılı sanatçı Zeynep Bastık’ın yer aldığı kampanyasının lansmanı için Kuruçeşme Divan’da birbirinden ünlü simaların katıldığı çok özel bir davet gerçekleştirdi.

Alpago Üresin, Gökçen Akyol Yamaner, Zeynep Bastık, Tuba Altunterim, Matthieu Gomart

Gecede, markanın yeni elçisi Zeynep Bastık’ın oynadığı reklam filmi ilk kez izletildi.

Zeynep Bastık, Ali Can Ayyıldız

Davetlilerle Flormar’ın dönüşüm hikayesini paylaşan Flormar yetkilileri ve marka elçisi Zeynep Bastık görüşlerini şu şekilde dile getirdi; “Marka olarak büyük heyecan içindeyiz. Flormar dostları ile birlikte yeni marka kimliğimizi duyuruyor ve kutluyor olmak çok heyecan verici. 70 yıllık köklü, bu kadar iyi bilinen ve çok sevilen bir markaya yeni bir marka kimliği oluşturmak, bu dönüşümün tüketicideki pozitif etkisini gerek satış rakamları gerek müşteri memnuniyeti ile gözlemlemek biz marka ekibi için paha biçilemez bir deneyimdi”.

Elif Berker, Matthieu Gomart, Gizem Ürkmez Karaman

İlk olarak Ezgi Alaş’ın performansıyla renklendirdiği gecede, sesi imzası olarak tanınan DJ Funky ‘C’ de gecenin enerjisini yükselten performansı ile büyük beğeni topladı. Davetliler Zeynep Bastık’ın sevilen şarkılarının yanı sıra Flormar’ın yeni jingle’ını da canlı olarak dinleme fırsatı buldular.

Emir Can İğrek

İlgili Mesajlar

1 of 1.094