GÜNCEL

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mustafa Tuncer, cumhuriyetin 100. yılı ile ilgili duygularını Quality’e anlattı

Bu büyük mirası korumak ve daha ileri taşımak için çalışacağız

Türkiye’nin önde gelen plastik ve estetik cerrahi odaklı hizmet sunucusu olan Esteworld Sağlık Grubu olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılı, bize bu alandaki çalışmalarımızı daha da ileriye taşımak için büyük bir fırsat sunuyor. Sağlık hizmetlerindeki yenilikçi yaklaşımlarımız ve hastalarımıza sunduğumuz çözümlerle, ülkemizin sağlık sektöründeki başarılarına katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılında, insanların sağlık, mutluluk ve yaşam kalitesini artırmak için daha fazla çalışacağımıza olan inancımızı bir kez daha vurguluyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve onunla birlikte mücadele eden tüm kahramanları saygı ve minnetle anıyoruz. Onların önderliğinde kurulan bu büyük mirası korumak ve daha da ileri taşımak için, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100.yılı kutlu olsun.

İlgili Mesajlar

1 of 1.197