GÜNCELManşet

Elif İnci Aras, ‘Öğrencilere İlham Veren Öğretim Görevlisi’ olarak ödüllendirildi

Beykoz Üniversitesi’nde akademik başarılarıyla ön plana çıkan öğretim görevlisi Elif İnci Aras, başarılı öğrencilere verdiği destekle gönüllerde taht kurdu. Üniversitenin 2023-2024 Güz Yarıyılında düzenlenen coşku dolu törende, Aras’a öğrencilerine olan katkılarından dolayı özel bir onur ödülü takdim edildi.

Aras, öğrenciler tarafından tasarlanan ve hayata geçirilen “Küresel Farkındalık ve İnovasyon” adlı dersin arkasındaki ana ilham kaynağı olarak da dikkat çekiyor. Yetkinlik Geliştirme Programı çerçevesinde yürütülen bu projede, öğrenciler dünya çapında sorunlara çözümler geliştirdi ve bu süreçte Aras’ın rehberliği, projenin şekillenmesinde kritik bir rol oynadı.

Prof. Dr. Mehmet Durman, törende Aras’a teşekkürlerini bir plaketle ifade ederken, öğrencilerin eğitimine olan sarsılmaz bağlılığını vurguladı. Elif İnci Aras, aldığı ödülle eğitim dünyasındaki liderliğini pekiştirmiş olmanın yanı sıra, akademik topluluk içinde de bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Aras, öğrencilerinin ve meslektaşlarının saygı ve takdirini kazanmaya devam ediyor.

İlgili Mesajlar

1 of 2.135