MAGAZİNManşet

Ekin Türkmen’in ‘Evlilik’ hakkında yaptığı açıklamalar şaşkınlık yarattı

Birçok başarılı proje ile seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu Ekin Türkmen, ‘Organize İşler: Sazan Sarmalı’, ‘Adanalı’ ve ’41 Kere Maşallah’ gibi yapımlarla ününe ün kattı. Geçtiğimiz gün Cihangir’de kameralara yansıyan güzel oyuncu muhabirlerin sorularını da yanıtladı. Ekin Türkmen’inn ‘Evlilik’ hakkında yaptığı açıklamalar ise şaşkınlık yarattı.

Ünlü oyuncu Ekin Türkmen, geçtiğimiz gün Cihangir’de objektiflere takıldı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Türkmen, “Arkadaşlarımızla oturduk, benim yaz planım olmuyor. İzmir’e gidiyorum ben sık sık. Ailem orada zaten. Orada tatil planları yapıyorum bir şekilde” dedi.

Pandeminin ardından insanların değiştiğini dile getiren Ekin Türkmen, “Ev insanı olduk. Belki yaşanmışlıklar ile alakalıdır. Bilemiyorum ama pandemi insanları net değiştirdi. İnsanlar evde daha çok keyif alıyor bence bir şey yaparken. Daha sakin yaşıyorum artık. Böylesi de daha iyi gibi şu an galiba” açıklamasında bulundu.

Aşk soruları karşısında hayatında kimsenin olmadığını dile getiren Türkmen, “Hayatımda kimse yok ama aşka bir küskünlüğüm de yok. Aşk güzel şey” şeklinde konuştu.

Evlenmeme kararından bahseden ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Evlilik de yeni verdiğim bir karar değil aslında. Şöyle yani eskiden beri benim evliliğe korkum var. Sektörel bir durum bu bence. Bizim sektörde insanların evlilikleri uzun sürmüyor. Bu bende fobi mi oldu bilmiyorum ama evliliğe inancım azaldı. Tam ne olduğunu da bilmiyorum ki.

İlgili Mesajlar

1 of 2.438