TEKNOLOJİ

Dünyaca ünlü mobil aksesuar markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Metro İletişim, Nillkin markasını Türkiye pazarına sokuyor

Dünyaca ünlü mobil aksesuar markalarının Türkiye temsilciliğini yapan Metro İletişim, global markaları Türkiye pazarına dahil etmeye devam ediyor. Bunların en yenisi olan ve hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazları, yenilikçi ve dayanıklı tasarımlarla tüketiciyle sunan Nillkin; özellikle profesyoneller için geliştirdiği inovatif tasarımlı işlevsel ürünleriyle çalışmayı kolaylaştıran pratik kullanımlar sunuyor. Tablet aksesuarları, modüler cihaz istasyonları, monitör standları, magsafe şarj cihazları gibi ürün gruplarında, yüksek tasarım ve teknolojiyi buluşturan Nillkin; kendi sitesi ve pazar yerlerinde ulaşabileceğiniz ürünleriyle, size “akıllı ve basit bir yaşam” vadediyor.

Kurulduğu 2009 yılından bu yana sektörde hızla yükselen ve bugün 160’tan fazla ülkede, binlerce satış noktasında tüketiciyle buluşan global aksesuar markası Nillkin, günlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, powerbank’ler ve kablosuz şarj cihazlarıyla kısa süre içinde sektörün öncü markalarından biri haline geldi. Sunduğu ürünlerde kullandığı malzemenin kalitesine, tasarımının özgünlüğüne ve ürünlerin işlevsel oluşuna önem veren Nillkin, yenilikçi genç ekibiyle ihtiyaca yönelik, ekonomik ve inovatif ürünleri tüketiciyle buluşturuyor. Türkiye’de Metro İletişim Aksesuarları güvencesiyle sunulan Nillkin, tüm dünyada kalitesi kanıtlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor.

Dünyanın Her Yerinde
Marka olarak mottosu, mobil cihazlar aracılığıyla “akıllı ve basit bir yaşam” sunmak olan Nillkin, ürünlerini dünyanın birçok noktasından yeni insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Ürün gamında tablet aksesuarları, modüler cihaz istasyonları, monitör standı, araç içi aksesuarlar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları, bluetooth hoparlörler ve kulaklıklar gibi işlevsel ürünleri bulunduran Nillkin, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.

İlgili Mesajlar

1 of 129