İŞ DÜNYASI

Dem’s Contruction, Bafra’da çok özel bir projeye imza atıyor

Dem’s Contruction edindiği 25 yıllık tecrübeyi “Hera Luxury Resorts” projesine aktarıyor. Süleyman Can tarafından faaliyete geçen Dem’s Contruction, her projesinde yenilikçi, teknolojik ve modern bir mimariyi kullanmayı hedefliyor. Can, Bafra Oteller Mevkii’nin en güzel noktasında yer alan, yedi yılda ödediğiniz parayı geri alabileceğiniz Hera Luxury Resorts Projesi KKTC’nin ilk ve tek tapulu otel odası olan projesi olarak hayata geçiriyor.

348 adet otel tipi dairenin tanıtımını yapan Dem’s Contruction, yatırım bedeli 200 milyon dolara sahip Hera Luxury Resorts, ünlü oyuncu sunucu Pınar Altuğ Atacan’ın sunumuyla; ünlü müzisyen Ozan Doğulu, şarkıcı Hera ve modacı, şarkıcı Beste Korkmaz’ın muhteşem sahne performansıyla tanıttı. Özel dansçı ve dev kemancıların sergilediği görsel şov misafirleri büyüledi.

Dem’s Contruction Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Can, “Projelerimizde lokasyonlara dikkat ediyoruz. Hera Luxury Resorts stratejik konumu, yatırımcılara sunduğu elverişli imkanları, doğal güzellikleri ve değerini her geçen gün artıran gayrimenkul seçenekleri ile Bafra bölgesinden tapu sahibi olabileceğiniz tek proje. Oteliniz eviniz olsun sloganıyla yola çıktık” açıklamasını yaptı.

İlgili Mesajlar

1 of 147