GÜNCEL

CUPRA, İstanbul’da geleceğini anlattı

Geleneksele meydan okuyan, ilham verici, yeni nesil bir marka olan CUPRA, İstanbul’da düzenlediği The Electric Impulse etkinliğinde gelecek hedeflerini anlattı.

CUPRA Türkiye tarafından düzenlenen gecede, önümüzdeki dönemde pazara sunulacak olan elektrikli modellerden CUPRA Born ve CUPRA Tavascan sergilendi.

Çağdaş sportifliği yeniden keşfetme amacıyla, 2018 yılında yolculuğuna başlayan ve 2021 yılından bu yana da Türkiye’de faaliyetlerine devam eden CUPRA kısa süre içinde önemli başarılara imza attı.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen otomobil markalarından biri olan ve 2022 yılında Türkiye’de en hızlı büyüyen marka ödülünü alan CUPRA, İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikle, gelecek planlarını aktardı.

Ali Bilaloğlu, Wayne Griffiths

Aralarında SEAT ve CUPRA CEO’su Wayne Griffiths, Doğuş Otomotiv İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, SEAT Türkiye ve CUPRA Türkiye Genel Müdürü Anıl Gürsoy, CUPRA COO’su Sven Schuwirth ve Uluslararası Satış Direktörü Erdem Kızıldere gibi isimlerin de bulunduğu gecede, CUPRA markasının önümüzdeki süreçte sunacağı modellerden CUPRA Born ve CUPRA Tavascan tanıtıldı.

CUPRA markasının Türkiye’de elde ettiği başarıyı kutlamak amacıyla düzenlenen “CUPRA Electric Impulse” etkinliğinden bulunmaktan ötürü çok mutlu olduğunu söyleyen CEO Wayne Griffiths, “Bugün Türkiye’yi yeni bir elektrik çağına taşıyacak yeni kahramanlarımızı tanıtıyoruz.” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.156