ManşetTEKNOLOJİ

Chery OMODA, Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda E5 Modelini ve çevre dostu girişimlerini sergiledi!

OMODA 10 Ülkeden Siyasilerin Desteğiyle Green OJ Kamu Refahı Platformunu Başlattı!

Chery Grubu çatısı altında yer alan OMODA, küresel çapta kamu refahı konusundaki atılımlarına devam ediyor. Çin’de gerçekleştirilen Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda, OMODA standında bir araya gelen farklı ülkelerden çok sayıda politikacı, markanın başlattığı kamu refahına yönelik birçok girişimine tanıklık etti. Bu da OMODA’nın çevre dostu ulaşım, LOHAS yaşam biçimi ve sürdürülebilir kalkınma konularında farklı ülkelerle uyumunu gözler önüne serdi. Böylece OMODA markası dünya genelindeki ülkeler nezdindeki bilinirliğini de bir kez daha vurguladı.

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından biri olan ve bu yıl 18’incisi düzenlenen Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı görkemli bir şekilde kapılarını açtı. Çinli otomotiv devi Chery’nin çevreyi korumayı odak noktasına alan markası OMODA, fuarda ilk tamamen elektrikli modeli OMODA E5 ile geleceğin modası ve elektrik teknolojisinin benzersiz cazibesini ortaya koyan “Yeni Enerji, Yeni Eko, Yeni Çağ” yaklaşımını sergiledi. OMODA, 10’un üzerinde ülkeden siyasetçinin tanıklığı ile çevre dostu bir taahhütte bulunarak O-UNIVERSE “GREEN OJ” kamu refahı platformunu başlattı. Bu önemli uluslararası hamle, aynı zamanda Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nın da en prestijli anı olarak katılımcılardan olumlu tepkiler ve destek aldı.

Çevre dostu bir geleceğe ve küresel kalkınmaya destek oluyor!
Küresel ölçekte ekolojik çevrenin korunması ve sürdürülebilir kalkınmanın uygulanması giderek daha fazla önem kazanıyor. Bu kapsamda, global bir marka olarak doğan OMODA, kurumsal sosyal sorumluluklarını yerine getirmekten asla taviz vermiyor. OMODA, bu yılın şubat ayında gerçekleştirilen OMODA E5’in lansmanında, İspanya’da deniz bitki örtüsünün korunmasını başlatmak için Uluslararası Doğayı Koruma Birliği (IUCN) ile ortaklık kurdu. Ayrıca yerel halka ekolojik fayda sağlayan “mavi karbon” politikalarının uygulanmasını kolaylaştırmak için İspanyol hükümetinin ilgili kurumlarıyla aktif olarak iş birliği yaptı. Benzer şekilde OMODA, geçen yılın sonunda Meksika’da, yıl boyunca nehir temizliği ve diğer kamu refahı faaliyetlerini yürütmek üzere yerel çevre lideri Arturo Islas Allende ile güçlerini birleştirdi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.146