DAVETManşet

Cemiyetin ünlü isimleri ‘Sofralar Sergisi’nde bir araya geldi

Başarım Sensin Derneği, eğitimde maddi zorluklarla mücadele eden üniversite öğrencilerine destek olma misyonuyla Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Hilton Bosphorus Hotel’de düzenlenen Sofralar Sergisi’nde Ali Koç’un annesi Çiğdem Simavi başta olmak üzere Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, Meral Kosif, Elif İnci Aras, Çiğdem Hitay, Meltem Bayazıt Tepeler gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimleri bir araya geldi.

Çiğdem Simavi, Meltem Bayazıt Tepeler

Eğitimde maddi anlamda fırsat eşitsizliği yaşayan üniversite öğrencilerine burs imkanı sağlayan Başarım Sensin Derneği, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel olarak hazırlanan Sofralar Sergisi’nde bir davet gerçekleştirdi. Hilton Bosphorus Hotel’de düzenlenen etkinlikte iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok isim bir araya geldi. Etkinlikte, Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, Çiğdem Simavi, Meral Kosif, Çiğdem Hitay, Elif İnci Aras, Özge Sander, Sedef Mercan, Yonca Gürol, Oya Anlar Onat, Meltem Bayazıt Tepeler, Mine Aksu, Neşe Sert, Sibel Kerimoğlu, Yeşim Alemdar Manav, Nora Kalpakçıoğlu ve Hülya Avcı gibi isimler yer aldı.

Elif İnci Aras, Şule Argüder, Yonca Gürol
Cemre Tepeler

Dünyanın en ünlü davet tasarımcılarının özel olarak hazırladığı Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını temsil eden görkemli sofralar davetlileri büyüledi. Davetlilerin yaptığı bağışlar Başarım Sensin Derneği’nin gönül çatısında bulunan üniversite öğrencilerinin burs fonuna aktarıldı. Bu sayede, maddi sıkıntılar nedeniyle eğitimlerine devam etmekte zorlanan gençler, daha iyi bir gelecek için gerekli olan eğitimlerine destek alma imkanı buldu.

Meral Kosif

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel olarak hazırlanan pastanın kesilmesi de etkinliğin unutulmaz anlarından oldu. Bu özel pasta, Türkiye’nin 100 yılık bağımsızlık ve gelişim yolculuğunu coşkuyla kutlama amacını da yansıtıyordu. Davetliler, Türkiye’nin bir asırlık tarihindeki önemli bir dönüm noktasını bir arada kutlama fırsatı buldu.

İlgili Mesajlar

1 of 1.206