DAVETManşet

‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ galasında Cem Karaca sürprizi

İsmail Hacıoğlu’nun başrolde olduğu, 26 Ocak Cuma günü vizyona girecek “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminin galası Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Nuri Bilge Ceylan’dan İlker Başbuğ’a, Haluk Levent’ten Kerem Cem’e, Cahit Berkay’a kadar sanat ve siyaset dünyasından pek çok değerli ismin katıldığı gecede “Cem Karaca” sürprizi yaşandı.

Filmin sonunda, başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu ve Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca sahneye çıkarak aramızdan yirmi yıl önce ayrılan Cem Karaca’nın hologramıyla karşılıklı düet yaptılar. Müzik direktörü Cem Öğet’in yönettiği kırk kişilik orkestra eşliğinde efsanevi sanatçının unutulmaz eseri “Tamirci Çırağı” şarkısını üçü birlikte seslendirdiler.

Ebru Şahin

Bütün salonun da büyük bir coşkuyla eşlik ettiği şarkı sırasında izleyiciler gözyaşlarına hakim olamadı. Film, 26 Ocak Cuma günü tüm Türkiye’de vizyon yolculuğuna başlıyor.

Melisa Döngel

Fikri Harika Prodüksiyon (Özgür Tari) ve Aytaç Medya (Aytaç Ağdağ) ortak yapımcılığında çekilen, 26 Ocak Cuma vizyona girecek “Cem Karaca’nın Gözyaşları” galası AKM’de yapıldı. Film bitiminde ise izleyicileri şaşırtan, sevindiren ve duygusal anlar yaşatan büyük bir sürpriz gerçekleşti.

Kemal Uçar

Müzik Direktörü Cem Öğet’in yönettiği 40 kişilik orkestra sahnede yerini aldıktan sonra, Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca ile İsmail Hacıoğlu “Tamirci Çırağı” şarkısını seslendirmeye başladı. Ardından aramızdan 20 yıl önce ayrılan efsanevi sanatçı Cem Karaca’nın hologramı sahnede belirdi ve alkışlar eşliğinde karşılıklı düet yaptılar. Bu çok özel anlarda izleyiciler hem şarkıya eşlik etti hem de gözyaşlarını tutamadı. Şarkı bitiminde İsmail Hacıoğlu ve Emrah Karaca dakikalarca ayakta alkışlandı.

Nejat Yavaşoğulları

Nuri Bilge Ceylan, İlker Başbuğ, Haluk Levent, Kerem Cem, Ebru Şahin, Gözde Duru, İrem Helvacıoğlu, İzzet Öz, Nejat Yavaşoğılları, Cahit Berkay gibi birbirinden değerli isimlerin katıldığı gecede ayrıca filmde kullanılan, İsmail Hacıoğlu’nun giydiği Cem Karaca kostümleri de sergilendi.

İlgili Mesajlar

1 of 987