MODA-STİL

Burcu Esmersoy’dan 2024 bikini koleksiyonu ile güneşe övgü

Yeni tatil destinasyonunuza doğru yola çıkarken bavulunuza eklenmesi gereken ışıltılı kumaşların eşlik ettiği şeker pembe, dore lurex, mango sarısı ve espresso kahve tonlarının hâkim olduğu koleksiyondaki parçalar; Ipekyol kadınını yansıtan mayo, bikini ve aksesuar seçkisiyle bu yazda plaj tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında olmaya aday!

Bu yaz sahil şeridini ele geçirecek, denizle kavuşmanın sakinliğini akşama doğru başlayan keyifli gün batımı saatleri alırken, farklı kumaş yüzeyleri ile kombinlenebilen, sexy ve feminen formlar ile birlikte günlük giyim ve plaj stilini bir arada harmanlayan Burcu Esmersoy for IPEKYOL 2024 Beachwear Koleksiyonu; triko dokulu ve metalik yüzeylerle birlikte göz kamaştırıcı görünümlerin yanı sıra, parlak renklerin hakimiyetinin bulunduğu yeni göğüs kapları ile plaj modasına şık ve zamansız bir dokunuş katacak.

Yazın en güzel anlarını taçlandırmak, güneşin altın anını birlikte kutlamak ve kusursuz bronzluk için bir araya gelen, lüksü yansıtan zengin ve yüksek kaliteli dokusuyla silueti güçlendiren kumaşlar mükemmel bir uyum sağlıyor. Burcu Esmersoy for IPEKYOL 2024 Beachwear Koleksiyonu’nda; Cover up pareo ve anvelop elbiseler kumaşlarıyla ön plana çıkarken örme yüzeyler ile birlikte desenli uzun sarong, romantik formda brodeler, natürel ve siyah renklerle birlikte canlı tonlarıyla öne çıkan mini şort-gömlek takımlar turuncu gün batımlarının eşlikçisi olmaya hazır.

Mayo ve bikinilerle uyumlu tamamlayıcı parçalar koleksiyonun en hitleri arasında yer alıyor. Mayolardaki desenlerin pareolarda, çantalarda ve terliklerde kullanılarak sağlanan bütünlük plaj giyimine damgasını vuruyor.

Modern örgü detayları çantalarda ve şapkalarda görülürken, plajda kullanıma uygun büyük hasır çantalar da koleksiyonun önemli parçaları arasında. Hasır malzeme, canlı renk kombinasyonları ve deriyle bir araya getirilerek benzersiz tasarımlar ortaya sunuyor. Desen baskılı canvas kumaşlar ise çantalarda ve terliklerde ön plana çıkıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 209