GÜNCEL

Brita ilk cam sürahisi Maxtra Pro’yu özel bir etkinlikle tanıttı

Sürdürülebilir su filtreleme ve optimizasyon teknolojilerine dünya genelinde öncülük yapan BRITA’nın hafif ve dayanıklı ilk cam sürahisi ve yeni MAXTRA PRO filtresi Kemer Country Orman Evi’nde BRITA Türkiye Genel Müdürü Ergin Akman, BRITA Türkiye Pazarlama Direktörü Özge Kanbay Aksak ve Beslenme Uzmanı Dilara Koçak’ın sunumuyla gerçekleşti.

Özge Kanbay, Dilara Koçak, Ergin Akman

İnsanların su içme alışkanlıklarına sürdürülebilir bir değişiklik getirme hedefiyle yola çıkan su filtreleme teknolojilerine dünya genelinde öncülük yapan BRITA; performans, yaşam tarzı ve sürdürülebilirliğe odaklanan hafif ve dayanıklı ilk cam sürahisi ve yeni MAXTRA PRO filtresinin lansmanını gerçekleştirdi.

Dilara Koçak

Su filtreleme alanında 50 yılı aşkın tecrübesi ile su optimizasyonunda dünyanın 1 numaralı markası olan BRITA; yüzde 100 borosilikat malzemeden üretilen hafif ve dayanıklı ilk cam sürahisini kullanıcılarıyla buluşturdu. BRITA cam sürahi; tek elle kullanılabilen flip-top kapağı, filtre değişim zamanını hatırlatan smart light ışıklı göstergesi, silikon sızdırmazlık halkası ve 1,5 litrelik filtrelenmiş su hacmi ile taze, lezzetli ve sağlıklı su içme alışkanlığı kazandırıyor.

Yüzde 60’ı geri dönüştürülmüş camdan üretilen BRITA’nın ilk cam sürahisi, geri dönüştürülmüş malzemeden oluşan plastiksiz ambalajıyla dikkat çekerken, yeni MAXTRA PRO filtreler ise %50 bio bazlı plastikten üretilmesiyle ve 4 aşamalı filtreleme teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Yeni MAXTRA PRO Kireç Uzmanı ise bu teknoloji ile birlikte yüzde 50* daha fazla kireç filtreleme kapasitesi sunuyor.

İlgili Mesajlar

1 of 1.127