MAGAZİNManşet

Brad Pitt’in üvey oğlu Pax’ten babası hakkında zehir zemberek sözler

Angelina Jolie ile 2019 yılında olaylı bir şekilde boşanan Brad Pitt’in üvey oğlu Pax’in babası için sarf ettiği sözler dünya magazininde gündem oldu.

Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox ve Vivienne adında altı çocukları bulunan Angelina Jolie-Brad Pitt ikilisi, uzun yıllar süren birlikteliklerinin sonunda 2014’te evlenmiş ancak 2016’da yollarını ayırmıştı. Jolie ile Pitt’in ilişkisinin bitme nedeni olarak şiddetli geçimsizlik gösterilmişti.

Angelina Jolie, Brad Pitt’in ‘çocuklarından birini boğazladığını, bir diğerinin ise yüzüne vurduğunu’ ve ‘kendisini ise kafasından tutup sarstığını’ iddia etmişti. Hem kendi üzerine, hem de çocuklarının üzerine eşi tarafından alkollü içecek dökülen Jolie, Pitt’e müdahale etmek için onu arkasından kavradığında, aktörün eşini üstünden atmak için kendisini uçağın koltuklarına doğru çarptığını ve bu sırada sırtından ve dirseğinden yaralandığını öne sürmüştü. Jolie, Pitt’in Eylül 2016’da Fransa’dan Kaliforniya’ya yaptıkları uçuş sırasındaki davranışlarının çocuklarını travmatize ettiğini de söylemişti.

DailyMail.com’un haberine göre; Pax, 2020 Babalar Günü için Instagram’dan paylaştığı bir mesajda babasını, ‘dünya çapında bir pislik’ olarak nitelendirdi:

”Bu dünya çapındaki pisliğin Babalar Günü kutlu olsun! Korkunç ve aşağılık bir insan olduğunu defalarca kanıtladın. Senin yanındayken korkudan titreyen dört küçük çocuğuna karşı hiçbir empatin yok. Bana en yakın olanların hayatını cehenneme çevirdin. Kendine ve dünyaya ne istersen söyleyebilirsin ama gerçek bir gün ortaya çıkacak. Babalar Günün kutlu olsun, seni lanet olası berbat insan!”

İlgili Mesajlar

1 of 2.381