DAVETManşet

Bihter filminin galası, Sait Halim Paşa Yalısı’nda ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti

Dünya çapında milyonlarca izleyiciye ulaşan dijital yayın servisi Prime Video, Türk Original filmi Bihter’in galasını 15 Kasım Çarşamba günü Sait Halim Paşa’da ihtişamlı bir davetle gerçekleştirdi.

Caner Alper, Mehmet Binay, Merve Göntem, Timur Savcı, Cemal Okan, Alptuğ Çopuroğlu

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan ve güçlü kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan ve Tilbe Saran’ın yer aldığı Bihter, 16 Kasım Perşembe günü sadece Prime Video’da yayınlanmaya başlıyor.

Farah Zeynep Abdullah
Hande Ataizi

15 Kasım Çarşamba günü Yeniköy’deki Sait Halim Paşa Yalısı’nda keyifli bir kokteyl davetinin ardından Bihter filminin özel gösterimi, Prime Video’dan Alptuğ Çopuroğlu’nun konuşmasıyla başladı. Film gösterimi sonrası gerçekleşen canlı müzik performansının yer aldığı after party ile devam eden geceye filmin oyuncularının yanı sıra aralarında Anıl Altan, Burak Yörük, Çağlar Ertuğrul, Cemal Can Canseven, Danla Biliç, Hivda Zizan Alp, Mina Ceran, Pelin Akil, Tuana Yücel, Yağız Can Konyalı, Yasemin Kay Allen, Zeynep Beşerler’in bulunduğu ünlü oyuncu, müzisyen, önde gelen medya mensupları ve influencerlar katıldı.

Timur Savcı, Cemal Okan
Hivda Zizan Alp

Filmin başrol oyuncusu Farah Zeynep Abdullah; “Çok keyifli bir film sürecinin ardından içimize sinen bir filme imza attık, izleyenlerin de beğeneceğini umuyoruz,” sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Yasemin Kay Allen
Danla Bilic-Cemal Can Canseven
Anıl Altan-Pelin Akil

İlgili Mesajlar

1 of 822