MODA-STİL

Beymen’in 2024 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu ile güneşin enerjisini hissedin

Güneşin enerjisini hissettiren Beymen Collection 2024 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu, bahardan sıcak yaza mevsim geçişlerini temsil eden özgün renk temalarıyla sezona giriş yapıyor. Toprak tonlarından gün batımına, denizlerin uçsuz bucaksız ufkundan vazgeçilmez siyah ve beyaza uzanan renk skalası, modern ve klasik giyimden şaşmayan erkeklerin gardırobunda başrole yerleşiyor.

Beymen Collection’ın doğanın renklerinden ilham aldığı 2024 İlkbahar/Yaz Erkek Koleksiyonu’nun ilk teması, tütün ve kahverengi ile ikiliye dinamik bir canlılık veren turuncu tonlarından besleniyor. Tasarım grubunda, bahar görünümlerine karakter katan yumuşak tuşeli deriler ile konfor ve üstün terziliği bir arada sunan takımlar öne çıkıyor.

Haki ve lime yeşilinin vurgulandığı bir diğer seri, yaza yaklaşırken monokrom ve degrade görünümleri tercih edenler için. Teknik dokuların öne çıktığı smart casual takımlar, militer detaylar taşıyan tasarımlar, çift cepli apoletli gömlekler ve dört cepli süet dış giyim parçaları, formal tavrı kadar yumuşak tuşesiyle de dikkat çeken desenli tencel gömleklerle rahat ve şık görünümlere hayat veriyor.

Beymen Collection en zamansız renklerden lacivert’i, yeni sezon koleksiyonunda camel tonlarıyla eşleştirerek sofistike siluetler sunuyor. “Marin” temasını temsil eden tasarım grubu; %100 keten takımlar ve gofreli dokular, denim parçalar, triko ceketler ve çizgi detaylarıyla zenginleşiyor.

Dokulu trikolar, teknik pantolonlar ve poplin gömlekler, her gardırobun olmazsa olmazı siyah rengin ağırlıkta olduğu, açık sarı ve antrasit tonlarıyla desteklenen özel temada karşımıza çıkıyor. Performans giyiminden esinlenilen, toparlayıcı ve elastik özelliğe sahip tasarımlar kontrast renklerde sunuluyor. Yaza uygun hafif dokulu kumaşlarla tasarlanan parçaların yer aldığı, mint ve taş rengi’nin ağırlıklı kullanıldığı bir başka seçkide ise kruvaze keten takımlar, keten gömlekler ve ipek karışımlı trikolar yer alıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 203