GÜNCELManşet

Banu Noyan, kızı Miray ve annesi Aliye Hanım ile Quality of magazine’e özel ‘Anneler Günü’ pozu verdi

Anne kız ve torun
Üç kuşak bir arada

Banu Noyan’ı anlatmaya gerek yok sanırım, mesleğinde “Banu Noyan Event Office” markası ile imzasını atmış çok da başarılı bir iş insanıdır. Annesi Aliye Hanım ise gerçek bir İstanbul Hanımefendisi emekli bir banka müdiresi. Aliye Hanım’ın torunu, Banu Noyan’ın kızı Miray 18 yaşında Erenköy Lisesi son sınıf öğrencisi pırıl pırıl bir genç kız. Lise talebesi olmasına rağmen, Banu Noyan’ın hem kızı hem arkadaşı hem de organizasyonlarda sağ kolu. Geçtiğimiz ay bu üç güzel kadını bir araya getirip mesleğimiz adına tarihi bir fotoğraf karesine imza attık ve bunu da “Anneler Günü” sayfalarımıza taşıdık.

Miray Noyan, Anneler Günü için; Hayatımda tanıdığım en güçlü, en merhametli kadın tarafından yetiştirildiğim için çok gururlu ve şanslı hissediyorum. Bu sektörde büyüyen biri olarak böyle bir yol gösterici ve akıl hocasına sahip olmak da ayrı bir mutluluk ve onur. İyi ki benim annemsin “Anneler Günün kutlu olsun…

Banu Noyan ise: Canım annem; elbette çalışan bir annenin çocuğu olarak büyümek yaşıtlarından daha erken olgunlaşmanı sağlıyor benimde öyle oldu. İyi ki senin kadar güçlü bir kadının evladı olarak dünyaya geldim. Ayaklarımın üzerinde durmayı, kendi işimi kendim halletmeyi şahsiyet ve bir duruş sahibi olmayı yani hayatı ben senden öğrendim. Teşekkürler biricik annem çok yaşa ve her zaman olduğu gibi hep yanımda ol. Anneler Günün kutlu olsun. Ne mutlu bize üç kuşak yan yana gelerek mutluluğumuzu üçe katladık” dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 2.135