GÜNCELManşet

Astrolog Başak Bağlı, ünlü spor adamı Tuncay Şanlı’nın doğum haritasını inceledi

Dergimiz Quality of magazine’in Astroloji sayfalarına imza atan ünlü astrolog Başak Bağlı, ünlü isimlerle yaptığı röportajlar ve doğum haritası analizleriyle de dikkat çekiyor.

İşte Bağlı’nın şubat ayı önemli tarihleri ve Tuncay Şanlı ile çok özel röportajı;

ŞUBAT AYI ÖNEMLİ TARİHLERİ
5 Şubat Merkür kova burcunda transitine başlıyor
10 Şubat kova burcunda yeni ay meydana gelecek
13 Şubat Mars kova burcunda transitine başlıyor
16 Şubat Venüs kova burcunda transitine başlıyor
19 Şubat güneş balık burcunda transitine başlıyor. İyi ki doğdunuz sevgili balık burçları!
23 Şubat Merkür balık burcunda transitine başlıyor
24 Şubat başak burcunda dolunay meydana gelecek.

NOT: Burç yorumlarını yükselen burcunuzla beraber okumanızı öneririm. Burçların başlangıç ve bitiş zamanları 2024 yılı transitleri baz alınarak hesaplanmıştır.

KOÇ (20 MART-19 NİSAN)
Bu ay arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Farklı ortamlara girip yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle ay ortasına kadar beklemediğiniz kişilerden gelebilecek ani durumlar söz konusu olabilir. 24 Şubat başak dolunayı ile günlük rutininizi gözden geçirebilir, toparlanması gereken işleri organize edebilirsiniz.

BOĞA (19 NİSAN -20 MAYIS)
İş ve kariyer hayatınızda yeni bir gündeminiz olabilir. İş değişikliği, terfi ya da yeni bir proje gibi konularda ani ve beklenmedik durumlar karşınıza çıkabilir. 24 Şubat itibariyle bekar boğalar için aşkta ektiğini biçme vakti geliyor. Evli boğalar sizin için çocuk gündemi olabilir. Yatırımlar açısından destekleyici bir zamandasınız.

İKİZLER (20 MAYIS-20 HAZİRAN)
Yurt dışı bağlantılı işleriniz, ticaret ve hukuksal temalarınız ile ilgili ani ve beklenmedik gelişmelerle şubat ayını karşılıyorsunuz. Yeni seyahat planları yapabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ay ortası itibariyle ev içi düzenlemeler veya dekorasyon değişikliği yapmanın tam zamanı. Sadeleşmek ve yenilenmek size iyi gelecek.

YENGEÇ (20 HAZİRAN-22 TEMMUZ)
Bu ayın ilk çeyreğinde maddi konular gündeminizde olabilir. Krediler, borçlar ve ödemeler ile ilgili ani ortaya çıkan durumlar oluşabilir. 24 Şubat itibariyle ticaret, eğitim ve iletişim konularında düzenlemeler yapmak, bir sisteme oturtmak ile ilgili çabanız olabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle kurduğunuz ilişki ile ilgili bir takım kararlar alabilirsiniz.

ASLAN (22 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)
Evlilik ve ortaklık temalarında beklenmedik bazı gelişmelerin olabileceği ve yeni kararlar alacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. İlişkilerinizde ne kadar özgür olduğunuzu sorgulayacağınız bir dönem olabilir. Şubat ayı ortası itibariyle maddi kazanımlarınız ile ilgili bir takım düzenlemelere gidebilirsiniz.

BAŞAK (22 AĞUSTOS-22 EYLÜL)
Şubat ayına yoğun bir çalışma temposuyla giriyorsunuz. Teknolojiyi ve dijitali hem günlük yaşamınızda hem de çalışma ortamınızda yoğun kullanacağınız gündemleriniz olabilir. Yeni bir projeye adım atabilirsiniz. 24 Şubat’ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile kendinizde bazı değişiklikler yapmak ve hayatınızda bir takım düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ (22 EYLÜL-23 EKİM)
Aşk, para ve çocuk temalarında beklenmedik ve ani gelişmelerin olabileceği bir aya giriş yapıyorsunuz. Beklenen çocuk haberi gelebileceği gibi, aniden hayatınıza girecek bir aşk kapıda olabilir. 24 Şubat haftası yurt dışı işlerinizin hız kazanacağı, çabalarınızın karşılığını alabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönem sağlığınıza özellikle bağırsak bölgenize dikkat etmenizi öneririm.

AKREP (23 EKİM-21 KASIM)
Ev ve aile konularının yoğun olacağı, belki ev içinde bazı değişikliklere gitmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Uranüs sert açısı ile aile arasında bir takım gerginlikler yaşanabilir, sakin kalmak faydanıza olacaktır. Ay sonunda arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Bu ay size zarar veren insanları hayatınızdan çıkarma isteğinde olabilirsiniz.

YAY (21 KASIM-21 ARALIK)
İletişim, ticaret, eğitim ve seyahat temalarının yoğun olacağı şubat ayında yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Uranüs sert kontağı ile özellikle imza gerektiren konularda ve trafikte ekstra dikkatli olmanız gerekebilir. 24 Şubat itibariyle iş ve kariyer konularında detay gerektiren konularla ilgilenebilir, bir takım düzenlemelere gidebilirsiniz.

OĞLAK (21 ARALIK-19 OCAK)
Maddi konularla, para kaynaklarınızla ilgili yeni gelişmelerin olabileceği bir aya giriş yapıyorsunuz. Yatırım yaparken, paranızı yönetirken bu ay ortasına kadar özellikle dijital temalarda ekstra dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Ay ortasında yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili gelişmeler ve tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizin yoğun olacağı bir dönemdesiniz.

KOVA (19 OCAK-18 ŞUBAT)
10 Şubat tarihinde burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile odağınız kendiniz olacak. Yeni bir imaj, yeni başlayacak bir eğitim ya da kendinizde yapacağınız yenilikler size iyi gelecek. Ortaklaşa elde ettiğiniz gelirler, eşinizin parası, ödemeler ile ilgili düzenlemeler ay sonu itibariyle gündeminizde olabilir. Bu dönem kimseye borç vermeyin.

BALIK (18 ŞUBAT-20 MART)
İyi ki doğdunuz! Şubat ayının ilk haftalarında yurt dışı konularında ani ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çok yoğun olmanıza rağmen biraz yalnız kalma ihtiyacında olabilirsiniz. 24 Şubat itibariyle gündeminiz değişiyor. İkili ilişkileriniz, evliliğiniz veya ortaklıklarınız ile ilgili yaşadığınız pürüzleri çözme, bir takım güncellemeler ve düzenlemeler yapma ihtiyacında olabilirsiniz.

TUNCAY ŞANLI
Merhaba sevgili Quality dergisi okuyucuları,
Bu ay sevgili Tuncay Şanlı’nın doğum haritasını inceleyeceğim. Hepimiz A Milli Futbol Takımı’ndaki başarılarını biliyoruz. Çok iyi bir futbolcu olmasının yanı sıra beyefendiliği, kibarlığı ve samimi tavrı da dikkat çekici özelliklerinden. Hem ülkemizde hem de yurt dışında başarıları ile adından söz ettiren Tuncay Bey’in doğum haritasını beraber inceleyelim.
Güneş burcu oğlak olan Tuncay Bey’in güneşi haritasının tepe noktasında bulunuyor. Güneşin tepede oluşu toplum önünde olma, göz önünde bulunma, ün ve şöhret kazanma ile ilgilidir. Tuncay Bey futbol denilince akla gelen önemli kişilerden birisi olduğu gibi futbol kariyerinde İngiltere, Almanya ve Hindistan’da önemli başarılara imza atmıştır. Güneş oğlak burcunda tepede olunca yönetici, patron olma durumunu da getirebilir. Disiplinli, başarılı olma ve beraberinde maddi kazanç sağlama durumu getirir. Tuncay Bey açtığı oteller ile başarısını bu alanlarda da göstermektedir.
Güneş oğlak kişisi olarak sizin için oldukça sorumluluk sahibi ve çalışkandır diyebilir miyiz Tuncay Bey?
T.Ş: Aynen öyle Başak Hanım, fazlasıyla hırslı ve sorumluluk sahibiyim diyebilirim.
İş, kariyer alanı ve çalışma alanında toplanan gezegenleri ile Tuncay Bey’in işine olan tutkusunu anlıyoruz. Kariyer alanında bulunan Merkür ve Venüs kova burcunda konumlanmış, bu durum ekip ve grup çalışması gerektiren işlerde çalışabileceğini ve bundan maddi kazanımlar sağlayacağını gösterir. Tuncay Bey futbolcu geçmişinin yanı sıra şuan Sakaryaspor teknik direktörlüğünü yapıyor, aynı zamanda sahibi olduğu Hotel ON7 ile işletmecilik kariyerini de devam ettiriyor. Hem futbol hem de otelcilik bildiğiniz üzere ekip çalışması gerektiren mesleklerdir.
Otelin ismine nasıl karar verdiniz Tuncay Bey, spor hayatınız ile bağlantılı sanırım?
T.Ş: Evet yıllarca Fenerbahçe’de giydiğim forma numaram 17 idi. Hayatımda hep 17 rakamı bana uğurlu geldi.
Venüs ve Merkür şans noktası ile güzel bir kavuşum yapıyor. Bu alan aynı zamanda toplumun bizi tanıdığı alandır. Halk Tuncay Bey’i başarılı ve önemli bir futbolcu olarak tanıyıp, sevmiştir. Şans noktasının bu yerleşimi Tuncay Bey’e hem tanınma hem de maddi kazanç sağlamıştır. David Beckham’ın da şans noktası 10. evde ve kova burcunda bulunmaktadır. Aynı zamanda 10. evi oğlak ile başlayan başarılı futbolcunun yaptığı her işte disiplinli oluşunu ve azmini gözlemliyoruz.
Ay burcu terazi olan Tuncay Bey aynı zamanda güçlü bir terazi stelyumuna sahip. Bu görünüm ünlü futbolcuya haksızlığa gelemeyen, kabalık ve şiddetten hoşlanmayan bir yapı veriyor. Hayatında ilişkiler önemlidir. Yalnız kalmak istemez, sosyal hayatı hareketlidir. Tuncay Bey alışveriş yapmaktan, göze hoş gelen, estetik yönü olan şeylerden keyif alır. Olumsuz tarafı ile kararsızlıklar yaşayabilir, çekimser davranabilir.
Tuncay Bey kararsızlıklar yaşar mısınız hayatınızda?
T.Ş: Evet ara sıra kararsızlıklar yaşadığım doğrudur.
Yükselen boğa kişisi olarak çalışkan, sabırlı, rahatına ve konforuna düşkün bir diğer yandan inatçı bir yapıya sahiptir. Yükselen yöneticisinin yerleşimi itibariyle kendini yaptığı iş ve kariyeri ile ispatlamak ister. Anticiası aslan olarak hep göz önünde ve dikkat çekici olmuştur.
Güneşi ve ayı kare açı yapıyor Tuncay Bey’in. Bu görünüm zaman zaman kalbinizin başka mantığınızın başka bir şey söylemesine sebep olabilir, arada kalma durumu yaşayabilirsiniz. Siz de bu durumu yaşıyor musunuz?
T.Ş: Evet yaşıyorum ama ben daha fazla duygularımla karar veriyorum.
Tuncay Bey’in haritasında hava elementinin baskın olduğunu görüyoruz. Bu durum kişiyi oldukça sosyal, entelektüel, akıllı, özgürlüğüne düşkün biri yapar.
Haritanızda birden fazla görünüm hep özgürlük temasını vurguluyor. Gerçekten bu kadar düşkün müsünüz özgürlüğünüze?
T.Ş: Kesinlikle özgürlüğüme çok düşkünüm

Tuncay şanlı denilince akla ilk gelen maçlarda yaptığı sus işareti oluyor. Hep çok merak etmiştim. Şimdi sormak istiyorum Tuncay Bey sus hareketini neden yapıyordunuz?
T.Ş: Futbol herkesin çok fazla yorum yaptığı bir sektör. Benim de cevap vereceğim yer saha, gol attıktan sonra bu sebeple sus işareti yapıyordum.

Bu keyifli röportajı Tuncay Bey’in sahibi olduğu Hotel ON7’de gerçekleştirdik. Tüm içtenliği, samimiyeti ve şahane ev sahipliği için sevgili Tuncay Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum.

İlgili Mesajlar

1 of 1.961