TEKNOLOJİ

Arzum Thermogusto ile mutfaklardaki alışkanlıklar değişiyor

Aynı anda 3 farklı yemek

Arzum, çok fonksiyonlu akıllı mutfak robotu Thermogusto, hayatları tek tuşla kolaylaştırmak için geliyor! Hazırlama ve pişirme deneyimini bir arada sunan, birbirinden farklı sayısız hazır tarifin yanı sıra doğrayan, karıştıran ve pişiren Thermogusto, tüm işi tek makinede bitiriyor, mutfaklardaki alışkanlıkları değiştiriyor.

Mutfaklarda yepyeni bir devir başlatan çok fonksiyonlu akıllı mutfak robotu Arzum Thermogusto, aynı anda sunduğu 3 farklı yemek pişirme özelliği, hazır tarifleri, dokunmatik ekranı, otomatik temizleme özelliği ve tek tuşla pişirme özelliklerinin yanı sıra ön ayarlı 8 otomatik programı ile yemek hazırlama ve pişirme serüvenini adeta bir keyfe dönüştürüyor.

Aynı anda 3 farklı yemeği pratik bir şekilde pişirir
Thermogusto, 3,5 litrelik geniş haznesi, buhar sepeti ve buhar tabağı sayesinde aynı anda 3 farklı yemeğin pratik bir şekilde pişirilmesini sağlar. 5” boyutundaki dokunmatik LED ekranı sayesinde pratik ve kolay bir kullanım imkânı sunar. Sürekli güncellenen tarif listesi ile “Bugün ne pişirsem?” sorusunu ortadan kaldırır. Alfabetik olarak sıralanan, keşkekten focaccia’ya kadar sayısız tarife tek tuşla ulaşmanızı sağlar. Böylelikle dünya mutfağını evlerinize taşır. 37-120 °C derece arasındaki ısı ayarı ve 12 hız seviyesi ile özel tariflerinizi hazırlarken sınırları ortadan kaldırır. Wifi bağlantısı özelliği ile en güncel sürümü yükleyerek sürekli yenilenen ücretsiz tariflere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zamanınız size kalır
Ön ayarlı 8 otomatik programı sayesinde manuel ayarlamaya gerek kalmadan yemek hazırlıklarını kolaylaştırır. 3 dakikada istediğiniz kıvamda kek, poğaça ya da börekler için hamuru kolayca hazırlayan yoğurma fonksiyonu, mutfak robotunun 5 g’lık değişimleri fark eden ve 5 kiloya kadar tartım yapabilen hassas tartısı ile tariflere pratiklik kazandırır. Doğrama fonksiyonu ile yiyecekleri kısa sürede pişirmek ya da sunmak için hazır hale getirir. Pürüzsüz karışımlar, soslar, püreler ya da bakliyat ve kuruyemiş unları hazırlamak için ihtiyacınız olan turbo fonksiyonu da Thermogusto’da. Buharda pişirme fonksiyonu ile aynı anda sebzeden balığa kadar birbirinden farklı besinleri, sağlıklı bir şekilde pişirir. Seçilebilir sıcaklık ve zaman ayarı ile sebzelerin pişme derecesini damağınızın keyfine bırakır.

İlgili Mesajlar

1 of 129