DAVETManşet

Arzu Can’a dostlarından sürpriz doğum günü

Güzel insanlar güzel şeylere layıktır cümlesinden yola çıkarak, kalbi güzel insanlar da aynı değerde güzel kalpli dostluklara layıktır dersek sanırız yanlış olmaz.

Arzu Can
Arzu Can

Tam da bu noktada geçtiğimiz ay, güzel kalpli kadınların bir araya gelerek yakın dostları, başarılı bir iş insanı olan Arzu Can için sürpriz bir doğum günü düzenlediklerini öğrendik.

Başarılı iş insanlarından Aziz Can’ın zarif ve hayırseverliği ile bilinen eşi, iş insanı Arzu Can, geçtiğimiz ay arkadaşlarının kendisi için organize ettiği doğum günü daveti ile yeni yaşına mutluluk ve huzur içinde girdi.

Nursen Aksoy, Nurhayat Oktay, Gül özyıldız, Sevda Türküsev, Arzu Can, Türkan Şerbetçi, Türkan Kıran,Melek Kalkavan, Yeşimöztopraktan, Özlem Erdemir, Zeynep Albayrak
Türkan Kıran, Nurhayat Oktay, Beyhan Yılmaz, Fİliz Altıntepe, Semra Tatar, Nursen Aksoy, Zelal Baysal

Aralarında Türkan Kıran, Türkan Şerbetçi, Nurhayat Oktay, Melek Kalkavan, Gülperi Bayraktar, Sevda Türküsev, Zeynep Albayrak, Sevda Kiler gibi 30’a yakın zarif kadın, kadim dostları Arzu Can’ın bu mutlu günü için bir araya geldi. Zarafet, ihtişam ve sürprizin tavan yaptığı bir o kadar da mütevazı doğum günü kutlamasında, arkadaşları özel olarak hazırlattığı pasta ile Arzu Can’a duygu dolu anlar yaşattılar… Ataköy Sheraton Otel’de düzenlenen ve organizasyonunu Ludy Event’in sahibi Fevziye Tustaş’ın üstlendiği şık davette, Özgür Alter de şarkıları ile doğum günü kutlamasına ayrı bir renk kattı.

Müberra Tuğcu, Nurhayat Oktay, Türkan Kıran, Türkan Şerbetçi, Arzu Can
Arzu Can, Beste Can Bozkuş, Zehra, Türkan Kıran

Hepsi birbirinden güzel, şık ve zarif hanımlar, yakın dostları iş insanı Arzu Can için bir araya gelerek Ataköy Sheraton Otel’de sürpriz bir doğum günü düzenledi.

Türkan Kıran, Arzu Can
Nurhayat Oktay, Sevda Kiler, Elif Hobikoğlu, Mine Yüksel, Müberra Tuğcu, Arzu Can, Gül Özyıldız, Eda Erdoğan

Çok zarif, naif ve hayırsever bir iş insanı olan Arzu Can, yakın arkadaşlarının bu sürprizi karşısında pastasını keserken duygulu anlar yaşadı.

Yeşim Öztopraktan, Nurhayat Oktay, Melek Kalkavan, Özlem Erdemir, Arzu Can, Türkan Kıran, Gülperi Bayraktar

İlgili Mesajlar

1 of 1.094