MAGAZİN

Anne Hathaway, Shiseido’nun global marka elçisi oldu

Shiseido ve Anne Hathaway, markanın lider anti-aging serisi Vital Perfection’ı New York’ta gerçekleşen etkinlikte tanıttı.

150 yıllık mirasıyla herkesin içindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hayal eden cilt bakım markası Shiseido, Akademi ödüllü aktris, yapımcı ve moda ikonu Anne Hathaway ile iş birliğini New York’ta gerçekleşen keyifli davette tanıttı. Anne Hathaway ve Shiseido, markanın önde gelen anti-aging serisi Vital Perfection için “Potansiyelin yaşı yoktur.” mesajıyla bir araya geldi. Virgin Hotel’de gerçekleşen özel etkinliğe dünya çapında tanınan isimlerin yanı sıra Türkiye’den Rachel Araz Kiresepi katıldı.

Global Shiseido Vital Perfection elçisi Anne Hathaway, Shiseido iş birliğini “Vital Perfection’ın tüm vücutla mükemmel bir uyum içinde çalışmasını çok seviyorum. Bilimsel araştırmalar üzerine kurulan Vital Perfection, gözle görülür etkiler sunarak cildi besliyor ve en iyi görünümüne kavuşturuyor. Shiseido’nun Vital Perfection serisinde sade ve sofistike duruşu, marka gelenekleri ve 150 yılı aşkın geçmişinin bilgi birikimiyle kusursuz bir şekilde harmanlamasına hayranlık duyuyorum.” sözleriyle anlattı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.734