DAVETManşet

Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ve her yıl medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerin katıldığı ‘Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde 2023’ün parlayan yıldızları 35 kategoride ödüle layık görüldü.

Erkek modasının öncü markası, stil sahibi erkeklerin tercihi Altınyıldız Classics, üniversite öğrencilerinin ve gençlerin destekçisi olmaya devam ediyor. Altınyıldız Classics sponsorluğunda, Yıldız İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ‘Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ bu yıl 22’nci kez gerçekleştirildi. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen törenin sunuculuğunu oyuncu Emre Aslan üstlendi.

Serenay Sarıkaya

2002 yılından beri aralıksız olarak her yıl düzenlenen ve Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen ‘Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri’ için düzenlenen törene medya, sanat ve iş dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Törende, yılın en beğenilen TV show programı, kadın ve erkek sanatçıları, sporcusu, oyuncusu, iş insanı, en beğenilen dergi ve gazetesi, kültür sanat programı, dijital platform dizisi, sivil toplum örgütü, tiyatro oyunu, yılın kitabı ve sosyal sorumluluk projesi gibi 35 farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

İbrahim Selim

2023 Yılında Aile dizisindeki rolüyle 2023 Yılında En Beğenilen Kadın Dizi Oyuncusu
ödülünü alan Serenay Sarıkaya, “Aile’de çok güzel bir yolculuğun sonuna geldik. Çekim olarak sadece iki haftamız kaldı. Yayınlanmayan son üç bölümümüz var. Bu kadar bitmek üzere olan bir iş olmasına rağmen beni unutmadığınız, beni burada görmek istediğiniz, bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim.”

Zeynep Bastık

“İstanbul İçin Son Çağrı” filmindeki rolüyle 2023 Yılında En Beğenilen Kadın Sinema Oyuncusu ödülünü alan Beren Saat, “New York’ta bir dünya promiyeri yaşadık. Paris Theatre’da gösterilen ilk Türk filmi oldu. Filmimizle gurur duyuyorum. Size de bize destek olduğunuz için teşekkür ederim. 1980 öncesini saymazsak öğrenci olmanın pek çok açıdan en zor olduğu yıllardı. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birinde öğrenci olmayı başarıyorsunuz. Ben de o açıdan sizi tebrik etmek istiyorum.”

Derya Uluğ

Türkiye’de ilk kez sahneye uyarlanan “Aşık Shakespeare” oyunuyla “2023 Yılında En Beğenilen Erkek Tiyatro Oyuncusu ödülüne layık görülen Uraz Kaygılaroğlu, “Çok mutlu oldum. Bu sene hayatımda ilk defa tiyatro yapıyorum. Bu işi yaptığım için çok heyecanlıyım. Uzun yıllardır televizyonda dizilerde ve filmlerde bir arada olduk. Çok teşekkürler.”

Acun Ilıcalı

2023 Yılında En Beğenilen TV Kanalı TV8 adına ödül alan Acun Medya Grubu’nun kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı, “Sizi çok seviyorum. Türkiye’nin geleceğisiniz. Gençlerimizin yüzüne her baktığımda umutlanıyorum. İnşallah tahsil hayatlarınız güzel olur. Bana bu ödülü layık gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Size buradan kalbimi yolluyorum.”

Dilan Çiçek Deniz

İlgili Mesajlar

1 of 987