GÜNCELManşet

Aile, spor, gayrimenkul hukuku ve şirket danışmanlıkları üzerine hizmet veren Avukat Gülnur Tutumoğlu, ‘Avukatlar Günü’ için düşüncelerini paylaştı

Adalet herkes içindir…

Deprem bölgesinde gerçekleşen sosyal sorumluluk projeleri, özellikle Kadın ve Çocuk Hakları konusunda sivil toplum kuruluşları ile yaptığı çalışmaları ile dikkat çeken İstanbul Barosu Avukatlarından Gülnur Tutumoğlu’nu biz de alkışlıyoruz. Aile, spor, gayrimenkul hukuku ve şirket danışmanlıkları üzerine hizmet veren Avukat Gülnur Tutumoğlu ile Levent’teki ofisinde buluştuk ve 5 Nisan Avukatlar Günü için düşüncelerini sorduk.

Gülnur Hanım; “5 Nisan Avukatlar Günü, adaletin ve hukukun üstünlüğünün vurgulandığı, avukatların mesleklerinin öneminin hatırlatıldığı özel bir gündür. Avukatlar, toplumun hukuki ihtiyaçlarını karşılamak, bireylerin haklarını savunmak ve adaletin tecellisini sağlamak için kritik bir rol oynarlar. Hukuki süreçlerde, adil bir yargılamanın sağlanmasına yardımcı olurlar ve hukukun üstünlüğünün korunmasına katkı sağlarlar. Bu nedenle, Avukatlar Günü, avukatların toplumda adaletin temsilcileri olduğunu ve hukukun en önemli savunucuları olduklarını vurgular. Her bir avukatın, adaletin savunucusu olarak gösterdiği çaba ve emek, toplumun daha adil ve eşitlikçi bir geleceğe doğru ilerlemesine katkı sağlar. Adalet herkes içindir ve biz avukatlar bu idealin gerçekleşmesinde en önemli köprüleriz. Günümüz kutlu olsun.” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.084