MAGAZİNManşet

Ahmet Kural’ı babalık heyecanı sardı

Bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Ahmet Kural, geçen yıl yaptığı evlilikten kısa süre sonra mutlu haberi vermiş ve bebek beklediklerini söylemişlerdi. Eşi Çağla Gizem Şahin’in doğumuna kısa bir süre kalan Ahmet Kural’ı babalık heyecanı sardı.

Uzun bir aradan sonra ‘Efsane’ filmiyle beyazperdeye dönen Ahmet Kural geçen yaz Çağla Gizem Şahin ile yaptığı evliliği ve üç ay sonra dünyaya gelecek oğulları Kemal’in getirdiği babalık heyecanını POSTA’ya anlattı…

Geçtiğimiz yıl kötü huylu olmayan bir tümör aldırdım. Zorunlu bir ara verdim. İyileşir iyileşmez kaldığım yerden devam ettim. Evlilik inanılmaz güzel bir olay. Sizi dinleyen, hayatı paylaşan ve birlikte yol yürüyebileceğiniz bir insan bulduğunuzda hayatınız güzelleşiyor. Ailem dışında diğer her şeyin önemsiz olduğunun farkına vardım. Kendi huzurumuzun ve mutluluğumuzun peşindeyiz. Çağla ile o kadar ortak noktamız var ki, biz hayatı birlikte yaşamayı seviyoruz. Her şeyi birlikte yapmak bizi mutlu ediyor.

Ben çocukları, çocuklar beni çok sever. Çocuğum önce iyi bir insan olsun, dürüst, hayırlı bir evlat olsun. En önemlisi sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun… Büyüdükçe yapacaklarımızı düşündükçe çok heyecanlanıyorum.

İlgili Mesajlar

1 of 2.256