DAVETManşet

adL Night Zoom x Mert Aslan’dan ‘Zamansız İhtişam’ defilesi

adL Night Zoom x Mert Aslan, Sonbahar/Kış 2024 “Zamansız İhtişam” koleksiyonunu, Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen özel bir defile ile tanıttı.

Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici ortamında tanıtılan ; Mert Aslan’ın hazırladığı adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonunda zamansız, romantik ve güçlü kavramların ihtişamla birleşimi öne çıkıyor. Altın ve kristal ışıltılarla ihtişam dozunun arttığı koleksiyonda boncuk ve payet işlemeli parçalarla ‘Pret a Couture’ dokunuşu kendini hissettiriyor. Mert Aslan ilhamını 60’lı yılların zarafetinden ve 70’li yılların ışıltısından aldığı Studio 54 stillerini sonsuz bir ihtişamla birleştirerek ahenk içinde ‘Zamansız İhtişam’ koleksiyonunda sunuyor.

BURCU ESMERSOY, NÜKHET DURU, MERT ASLAN, ZEHRA IŞIK
AHMET GÜNEŞ, YASEMİN ÖĞÜN, BURCU ESMERSOY, NÜKHET DURU, BİRCE AKALAY, HAKAN ÖZTÜRK

“Zamansız İhtişam” daveti Adil Işık Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti.

CEYLAN ÇAPA
ARZUM ONAN

Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici ortamında gerçekleşen davet , önce kokteylle başlayıp ardından defile ile devam ederken ; bir yandan da misafirler adL Night Zoom x Mert Aslan “Zamansız İhtişam” Sonbahar/Kış 2024 koleksiyonunu yakından inceleme fırsatı yakaladı.

GÜLDEN BÜYÜKUÇAK, BEGÜM GAZİOĞLU BALLI, NİLGÜN ESİNLİ
ASLIHAN DOĞAN TURAN, GÜLER DOĞAN, KATRE TURAN

Birce Akalay, Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Nükhet Duru, Arzum Onan, Aslıhan Doğan Turan, Hakan Öztürk, Nihan Peker, Zeynephan Gemicioğlu, Buket Taşdelen, Ece Nayman, Begüm Özer, Elif Eren, Mihre Mutlu ve Meriç Küçük gibi isimler; davette keyifli anlara şahitlik etti. Defilenin hemen ardından koleksiyona dair detaylı bilgi de alan davetliler, adL Night Zoom x Mert Aslan “Zamansız İhtişam” koleksiyonuna tam not verdiler.

ŞEBNEM ÇAPA

İlgili Mesajlar

1 of 822