MODA-STİL

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut Yaz Koleksiyonu ile zamansız bir stil

İtalyan kumaşının modern ve zamansız tasarımlarla buluştuğu Abdullah Kiğılı Exclusive Cut, yaz sezonuna özel yeni koleksiyonuyla stil tutkunlarını büyülüyor. Üst düzey terzilik anlayışını premium tasarım ile birleştiren marka, yazın enerjisini özgün ve iddialı parçalarla yansıtıyor.

Maskülen stili yepyeni bir seviyeye taşıyan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut 2024 Yaz koleksiyonu, zarafet ve özgünlüğü bir araya getiriyor. İtalyan kumaşının kalitesi ve modern tasarımın uyumu, her parçada kendini hissettiriyor. Koleksiyonda yer alan ürünler, yazın sıcak günlerinde bile konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. Premium tasarım anlayışıyla öne çıkan koleksiyon, her detayı özenle işleyerek şıklığı ve kaliteyi birleştiriyor. Yazın ruhunu stiline yansıtmak isteyenler için ideal seçenekler sunan koleksiyon, zamansız tarzıyla dikkat çekiyor.

Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’un 2024 Yaz koleksiyonu, yenilikçi tasarımların, kaliteli iplik ve kumaşların özenle seçilmiş ince işçilikle buluştuğu özel bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Her tasarımda yüksek standartları temsil eden, terzilik geleneğine odaklanan Abdullah Kiğılı Exclusive Cut’ın 2024 yaz koleksiyonu, seçkin ve seçici erkeklere hitap ediyor

“Tropik Esinti” temasıyla güneşin sıcaklığı, kumsalın tonları ve mavinin özgür ruhuyla tasarlanan Abdullah Kiğılı 2024 Yaz koleksiyonu, günün her anında stilinizi zirveye çıkarıyor. Koleksiyon, minimalist detaylarla zarafeti buluştururken, kaliteli ve kullanışlı parçalara odaklanarak kişisel stilini oluşturmak isteyen, seyahat tutkunlarına hitap ediyor. Doğal ve hafif keten kumaşlar, rahat kalıplarla modern ve özgün giyim parçalarını bir araya getirirken, pembe tonları koleksiyona enerji katıyor. Bermuda şortlarında taş, haki ve bej tonlarında parça boya tekniği kullanılarak benzersiz bir karakter yaratılırken, kargo cepleri ve bel bağcığı detayları genç ve dinamik bir görünüm sağlıyor. Ayrıca, koleksiyonda bulunan espadrillerin tabanları gerçek jüt bitkisinin liflerinden elde edilen iplerle elde örülerek üretiliyor ve üst kısmıyla birleştirme işlemi evde el saracı diken kadınlar tarafından el emeğiyle yapılıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 209