MAGAZİNManşet

15. Quality Ödülleri’nde Şevval Sam şarkılarıyla Cahide Palazzo sahnesinde adeta devleşti

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Kadın Sanatçı’ ödülüne layık görülen Şevval Sam, törenin ardından misafirlerimiz için mini bir konser verdi. Yeni çıkardığı albümü ‘Rock’ı Severiz’ ile dinlenme rekorları kıran ayrıca zamanında söylediği Karadeniz yöresine ait şarkılarıyla da hafızalarda yer eden güzel şarkıcı yeni albümünden ve eski şarkılarından bir repertuarla sahne aldı.

Çok bilinen rock şarkılarını sanat müziği tarzında yorumlayan Şevval Sam, her şarkının ardından dakikalarca alkışlandı. Sam, son şarkısını söylerken Genel Yayın Yönetmenimiz Salih Keçeci’yi sahneye davet etti ve şarkıyı birlikte seslendirdiler.

Herkesin eşlik ederek eğlendiği konserin ardından sanatçı teşekkürlerini sunarak sahneden ayrıldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.486