GÜNCELManşet

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü’ dünya çapında dikkat çeken Buğday Tanesi projesi ve mimarı Serkan Bayram’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Sosyal Sorumluluk Projesi’ ödülü Ak Parti İstanbul Milletvekili ve 28. Dönem Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanvekili olarak görevini sürdüren Av. Serkan Bayram’ın kendi hayat hikayesinden yola çıkarak ortaya çıkardığı ve dünya çapında büyük ses getiren ‘Buğday Tanesi’ filmi ve projesinin oldu. Birleşmiş Milletler Diplomatlar Birliği tarafından ‘Barış Elçisi’ seçilen ve engelliler için verdiği mücadele ile Nobel’e aday gösterilen Av. Serkan Bayram, ödülünü Engelsi Yaşam Vakfı Başkanı Av. Edip Önder’in elinden aldı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.135