GÜNCEL

14. Quality Ödülleri’nde ‘Meslek Onur Ödülü’ Celal Korkut’un oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Celal Korkut, Süleyman Orakçıoğlu

Gecede 45 yıllık gazetecilik hayatının son 32 yılında yöneticilik yapan, basın camiasının duayenlerinden Demirören Haber Ajansı Genel Müdürü Celal Korkut, ‘Meslek Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Ödülünü iş insanı Süleyman Orakçıoğlu’nun elinden alan Korkut, “Gazetecilik zor bir meslek ama insan işini severek yapınca ne yoruluyorsunuz ne de duruluyorsunuz. Yıllar nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. İşimi her zaman severek yapıyorum. Ödül için Quality Ailesi’ne ve meslektaşım Salih Keçeci’ye teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.086