GÜNCELManşet

14. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality TV Muhabiri Ödülü’ Fulya Öztürk’ün oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Salih Keçeci, Asiye Kefeli, Fulya Öztürk

Büyük afet sonrasında günlerce, gecesini gündüzüne katmadan bölgede haber peşinde koşturan, an be an aktardığı bilgilerle bizleri ekranlara kilitleyen, doğallığıyla, içtenliğiyle, samimiyetiyle kalplerde taht kuran CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk, gecemizde ‘En Quality TV Muhabiri’ ödülünü aldı. Ödülünü işinsanı Asiye Kefeli’nin elinden alkışlar eşliğinde alan Fulya Öztürk, “Ben deprem bölgesinde 80 güne yakın kaldım. Bölgede çok acılara tanıklık ettim ve gördüklerimi izleyenlere de yansıtmak istedim. Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözü var ‘Gazeteci gördüğünü, duyduğunu, hissettiğini samimiyetle anlatmalıdır’ diye ben hep Atatürk’ün bu sözünü kendime ilke edindim. Bu ödüle layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum” dedi.

Ödül vermenin mutluluğu ve gururunu yaşayan Asiye Kefeli duygularını şu sözlerle ifade etti: “Bu akşam çok değerli bir ödül verdiğimi düşünüyorum. Hatta bunu ben Salih’ten canı gönülden talep ettim. Bu salondaki herkes Fulya’ya ödül vermek istiyordur eminim ve bunu ben yapabildiğim için çok mutluyum. İşini hakkıyla yapan birisi Fulya, kendisini çok tebrik ediyorum”

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.468