İŞ DÜNYASIManşet

14. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Turizm Oteli Ödülü’ Merit Royal Diamond Hotel&Spa’nın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’nin en güzel noktalarından birinde yer alan, Doğu Akdeniz’in masmavi sularına kucak açan ve yeşilin her tonu ile bütünleşen Merit Royal Diamond Hotel, şimdiden Kıbrıs’ın incileri arasında. Gerek kaliteli hizmeti, gerek lüks konsepti ile Merit Royal Diamond Hotel&Spa gecemizde ‘En Quality Turizm Oteli’ ödülünü aldı. Ödülü almak üzere Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi ve Genel Koordinatörü Hande Tibuk sahneye çıktı.

Hande Tibuk, ödülünü sınıf arkadaşı ve aynı zamanda servis arkadaşı olan Ali Sunal’ın elinden aldı.

Hande Tibuk duygularını, “Çok Teşekkür ediyorum ödül için. Burada olmak her zaman büyük bir gurur ve onur. Ali’den ödül almak da ayrı bir gurur benim için” sözleriyle dile getirdi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 694