GÜNCELManşet

14. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Sabah Kuşağı Programı Ödülü’ Bu Sabah’ın oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Salih Keçeci, Hilal Suerdem, Ebru Akel

Gecede Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra gerçek hayat hikayeleri ve özel gündem başlıklarıyla güne özel bir merhaba ile başlamamızı sağlayan Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun sunumuyla renklenen Bu Sabah programı, ‘En Quality Sabah Kuşağı Programı’ ödülüne layık görüldü. Ödülü almak için sahneye çıkan güzel sunucu Ebru Akel, program partneri Murat Güloğlu’nun rahatsızlandığı için geceye katılmadığını bildirdi. Akel ödülünü Kiğılı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hilal Suerdem’in elinden alırken, “Şahane ödül için teşekkür ediyorum. Bir Show ailesi olarak bu ödülü alıyorum. Heyecanlıymış ödül almak. Sevgili Salih Keçeci’den böyle bir ödül almak da ayrı bir heyecan bizim için. Quality’nin nice yıllarını kutlayalım. Teşekkür ediyorum’ dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 2.186