GÜNCEL

Victoria’s Secret ve Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği’nden anlamlı proje

Victoria’s Secret, yenilenen dünyasında, farkında, topluma ilham veren, kapsayıcı ve kucaklayıcı vizyonu ışığında kadın kanserleri için yapılan çalışmalara global bir fon sağlıyor. Victoria’s Secret Türkiye ise geçen sene başlattığı ve binlerce kadına dokunan Meme Kanseri Farkındalık projesine bu yıl da devam ediyor.  

Proje kapsamında Victoria’s Secret Türkiye, kadın kanserlerine farkındalık yaratmayı hedefleyen ve kadınlar için birçok faydalı projeye imza atan Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği ile iş birliği yapıyor. Victoria’s Secret Türkiye, Ekim ayı boyunca mağazadan ve online’dan yapılacak olan sütyen satışlarından elde edeceği gelirin bir kısmını derneğe bağışlayarak, derneğin web sitesindeki formu doldurarak başvuran 200 ihtiyaç sahibi kadına mamografi çektirecek. 

Victoria’s Secret Türkiye, geçtiğimiz yıl binlerce kadına dokunan ekim ayının ardından bu yıl da kadını destekleyen, iyileştirici, farkındalık yaratan ve fayda sağlayan proje ve çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  

Victoria’s Secret Türkiye, bu yıl Dünya’da en çok görünen kanser türü olarak bilinen meme kanserine farkındalık sağlamak amacıyla proje ve çalışmalarını Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği ile yürütüyor. Dünyanın lider iç giyim markası Victoria’s Secret, ekim ayı boyunca mağazalarda ve online’da satışa sunacağı sütyenlerden elde edilen gelirin bir kısmını Pembe İzler Derneği’ne bağışlıyor. İhtiyaç sahibi 200 kadına mamografi çektirecek olan Victoria’s Secret, hayati önem taşıyan kritik bir noktaya da destek vermiş olacak. Mamografi başvuruları ise Pembe İzler Derneği’nin web sitesi üzerinden doldurulacak olan form ile yapılacak. Mamografi başvuru forumuna https://www.kadinkanserleridernegi.org/mamografi adresinden ulaşabilirsiniz.  

Kadınların destekçisi global bir marka olmayı hedefleyen Victoria’s Secret, genç kadınlarda farkındalık sağlamaya, meme sağlığı konusunda bilgilendirmeye ve erken teşhisin önemini vurgulamaya devam edecek.  

İlgili Mesajlar

1 of 1.177